Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
23:11, 02 sie 2012
Dzisiaj była inauguracja nowych nożyc JB ze sklepu Ogrodowiska
) muszę przyznać, że tylko ciachać takim sprzętem, bardzo wygodne. Inna sprawa to oczywiście umiejętności obsługującego taki sprzęt
) ale mam nadzieję, że z czasem nabędę wprawę
) to było nasze pierwsze, "poważne" kulkowanie
)
Zaczeliśmy od kulki najmniej widocznej
żeby się zapoznać ze sprzętem
)
Zaczeliśmy od kulki najmniej widocznej