Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w Holandii 20:06, 29 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
Sebek napisał(a)





Czy ty mnie normalnie chcesz mieć na sumieniu?? Zawalu dostanę jak bedziesz wklejać takie foty!


Ja to chcę!!! kule w trawniku jak i te w tle!!!


Sebek - te w trawniku chyba będą łatwiejsze, a na pewno tańsze! Ściągę masz, więc możesz zacząc nad nimi pracować
Ogród w Holandii 20:02, 29 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Ana napisał(a)




Czy ty mnie normalnie chcesz mieć na sumieniu?? Zawalu dostanę jak bedziesz wklejać takie foty!


Ja to chcę!!! kule w trawniku jak i te w tle!!!
Miało być inaczej 20:01, 29 lip 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Do góry
wanda7 napisał(a)
Oczywiście, że wysuszają. Pod dębami jest sucho nawet po deszczu. Ten rok jest wyjątkowy, bo często padało, ale zwykle muszę się sporo namęczyć, żeby podlać to, co rośnie pod drzewami. Jednak bez nich nie wyobrażam sobie życia w lecie. Taka patelnia to nie dla mnie.
Fajnie, że posadziłaś drzewa, nie pożałujesz tej decyzji.
Szkoda, że nie jedziesz do Ani, bo z chęcią bym ciebie poznała, Agnieszko.

Mój ogród na początku, to była właśnie taka patelnia jedyne drzewa jakie były, to parę wierzb przy ognisku, które łamią się przy każdym wietrze, ale nie wycinaliśmy ich, bo wtedy nie byłoby nawet odrobiny cienia.Teraz już w końcu coś urosło.
To są zdjęcia z 2006 roku, kiedy ogród był już w dużym stopniu zagospodarowany, no i w końcu mieliśmy wodę, bo przez poprzednie lata nie.







Mój kawałek raju II 20:01, 29 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
monteverde napisał(a)
Wiązówka błotna . Wiazowka cudna! Zreszta róże które dziś pokazalas tez śliczne
Agawa - pielęgnacja i przesadzanie 19:58, 29 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Zielony ... ogród 19:58, 29 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Do góry
Trampolina nadal się nie nudzi dzieciom...nie wiem jak to możliwe? Pierwsze próby rozmnażania rozchodników ...powiodły się... ponad 30 sztuk małych rozchodników znalazło nowe miejsca i nie zamierzam na tym poprzestać Faktycznie są idealne do tego




trochę ogródka i innych okoliczności


Agawa - pielęgnacja i przesadzanie 19:57, 29 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Taką dużą agawę trzeba przesadzać wspomagając się ciężkim sprzętem typu koparka, podnośnik.

Pierwszy raz swoją agawę przywiązałam do sznura, sznur przerzuciłam przez krokwie w garażu, potem do haka merecedsa sprintera i wolniutko ruszaliśmy, agawa się podniosła, starą donicę oderwaliśmy, postawiliśmy nową i ..bęc rosła, dosypaliśmy nowej ziemi.

Drugi raz koparką, jednocześnie do programu Maja w ogrodzie. Jest to nagranie w odcinku z moim udziałem. Podaję link.


http://www.tvnmeteo.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13,1,4,61846,0.html

i seria zdjęć





Odrywamy wszelkie odrosty, rozluźniamy stare korzenie






Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 19:57, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 19:51, 29 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
wanda7 napisał(a)




Witaj Wando zdjęcia przepiękne ogród marzenie... Pozdrawiam
Puste pole z wysepką kwiatową 19:50, 29 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Elfik napisał(a)






Miło posiedzieć w tak pięknym otoczeniu
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 19:44, 29 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
irena_milek napisał(a)
i hortensja, ale jaka!

Irenko!! Przepiękna ta hortensja, i inne rosliny u Ewy tez cudne, fajnie ze mialyscie takie miłe spotkanie
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 19:43, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 19:43, 29 lip 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Do góry
Irenko, Agnieszko, Tess, Monteverde - dziękuję, że wpadłyście.
Pszczółko, tak otoczona jestem z trzech stron sąsiadami, którzy mają u siebie dość zielono, a więc razem wszystko tworzy jedną całość.
Robert, chyba wcześniej spotkamy się u Ani-asc.

Liliowiec pełny Catherine Hawn





Sosnowo 19:42, 29 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Do góry
Byłam się przed chwilą przejść i oto co zobaczyłam - jeden silniejszy podmuch wiatru i robinia złamana




a pięknie ponownie zakwitła..., szkoda....

Ogród Leny. 19:42, 29 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
Lenko, pozdrowienia
Mój kawałek raju II 19:38, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Wiązówka błotna biała lawenda zakwita powojnik Arabella powojnik Vianetta pomimo że ucierpiał w nocy z 21 na 22 07., po prostu podmarzł, pokaże jednak swoje kwiatki goryczka siedmiodzielna nadal kwitnie goryczka krzyżowa
Puste pole z wysepką kwiatową 19:35, 29 lip 2012

Dołączył: 26 gru 2011
Posty: 67
Do góry
Elfik napisał(a)


....






Eluś , pooglądałam Twoje cudowności. ogród, jak zwykle wspaniały.

A co się stało z Ayeshą? Ukorzenić Ci nową?
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 19:30, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Irenko,ta jest pinky winky,czekam na pełne kwitnienie jej i ten dwukolorowy kwiat.Mam 11 odmian bukietówek i nadzieję na kolejne na spotkaniu u Szmita.Gorzej z wolnym miejscem,ale taka okazja wyjazdu prędko się nie pojawi,a u nas nie dostanę nigdzie takich odmian jakie sa w tej pieknej szkółce.








Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 19:24, 29 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Ula mieczyki sa ladne, ale o tyle niefajne, ze trzeba je co roku wykopywac. Gdyby nie byl od Babci na pewno bym go nie miala Jednorocznych tez prawie nie mam - w tym roku tylko 2 bratki i zenszeniszki meksykanskie (dostalam od Krysi - Krys):



A, i aksamitki w marchewce - tylko 2


Aaa, i kilka astrow (te chyba najbardziej z jednorocznych lubie)..

Podobaja mi sie jednoroczne, ale za duzo z nimi roboty I masa odpadow na jesien z ktorymi nie ma co zrobic...
Lecę w kulki... 19:23, 29 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Do góry
anna_studio napisał(a)
Noemi prosi i prosi....więc dzis wieczór florystyczny...
Poproszono mnie o zrobienie dekoracji ślubnej w kaplicy....zrobiło mi się miło.
Było to dla mnie wieeeeeelką przyjemnością.
Oczywiście to nic wielkiego, poza tym miałam ograniczony budżet, ale młodym nie zależało widocznie na profesjonalnym podejściu..., zabrałam swoje doniczki..., świeczniki, no i oczywiście mech.
Wzięłam też kulki, ale w końcu ich nie użyłam
Wydaje mi się, że było i tak dość... bogato.
Przed...

Po...


Młodym się podobało...gościom też, nawet M mnie... pochwalił




...nie było za bardzo czasu by robić zdjęcia, bo robiłam dekoracje przed samą ceremonią, poza tym to mój pierwszy raz i miałam stresa czy zdążę..., ale zdążyłam



Nadrabiam zaległości i... padam z wrażenia!!!!....zrobiłaś coś naprawdę pięknego i mega profesjonalnego , Czy to kaplica kościoła ewangelickiego?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies