No tak zawsze Hania to dla mnie Hania Już pędzę i się naprawiam Haneczka Dużo,dużo zdrowia ,miłości i pogody ducha ,który Cię nie opuszcza i ,którym się z nami dzielisz oraz spełnienia marzeń i wszelakiej pomyślności
Tobie - ja życzę
I dam Ci w prezencie troszkę innego koloru niż z kwiatka
Kochani wpadam tylko na chwilkę zdac relację z mojego ogrodu. Zgodnie z planem powinnam już byc na urlopie. Niestety mąż postanowił najpierw skończyc polbruk.To co jeszcze dwa dni temu było rozkopane już jest zrobione.
Ale ambitny mężuś zaczyna nowe wykopy
Jestem zła, bo pogoda supera ja siedzę w domu. Dzisiaj zaliczyłam tez odkmarzanie
Po ostatnich ulewach, komary były już strasznie namolne.
Skąd u was ten upał Irenko? u mnie go nie ma Deszcz i ulewa ale to nawet dobrze bo nie muszę podlewać.Kwiatuchny śliczne ,,,,u mnie przeważają polne i też są ładne hi Jak się nie ma co się lubi itd.dzisiaj nie pracowałam w ogrodzie wnusia mi zachorowała trzeba było jechać do lekarza Myślałam że to różyczka a to dziwny wirus z wysypką .Co to za wirusy w dzisiejszych czasach ? Bidulka ,,swędzi i ją i piecze ,,, wreszcie zasnęła .Dzięki za wizytę lubię gości Pozdrawiam serdecznie
a cebulkę kupiłam jedną!! kilka lat temu może 4 i czytałam że nie lubi przesadzania
więc od razu do tej wielkiej donicy wsadziłam i tak sobie do garażu na zimę wkładam całą donicę i zapominam koło marca podlewam i patrzę co sie dzieje a w kwietniu wyciagam, a w czerwcu liczę ile kwiatków rośnie i tak co roku ma więcej kwiatków