Z Pszenicznej ...
11:51, 08 lut 2022
Ewcia - postaram się być, obiecuję.
Sylwia - zaglądam do Ciebie regularnie, podziw miesza się u mnie z szacunkiem i współczuciem dla Ciebie... tyle pracy, tyle przeciwności a Ty wciąż do przodu....
Gruszka - nieustannie i bezwstydnie Cię podglądam, uwielbiam Twoje wynurzenia i szczere relacje
jesteś obowiązkowym punktem programu jak tylko wchodzę na ogrodowisko
zieleń której już mi brakuje
Sylwia - zaglądam do Ciebie regularnie, podziw miesza się u mnie z szacunkiem i współczuciem dla Ciebie... tyle pracy, tyle przeciwności a Ty wciąż do przodu....
Gruszka - nieustannie i bezwstydnie Cię podglądam, uwielbiam Twoje wynurzenia i szczere relacje
zieleń której już mi brakuje