Połowa działki - czyli mam powoli dość część II
08:54, 01 sty 2022
O jak piekna lilia.Kotki odlawiam bo mi szkoda moich trawek jak 5 kotów na nie się uwezmą to nie ma siły po trawce,
Zdrowia i radości osiągnięcia założonych celów w Nowym roku Wszystkim życzę !!!
Na dworze jakby wiosna miała być .Po śniegu sladu nie ma ciemno i ponuro a u mnie nastepny kotek w klatce .Został jeszcze jeden młody i stara kocica cwaniara do złowienia ha ha Zyczcie mi sukcesu w łowieniu.