Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 09:36, 31 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
ryska napisał(a)
Widok na przestrzenie bez końca - zachwycający i uspokajający. Akurat po wizycie w centrum handlowym
Moja córka, która od października jest w Trójmieście często wracając z uczelni z Gdyni wysiada w Sopocie i plażą zasuwa do Gdańska. Super, że mamy wybór w jaki sposób chcemy iść przez życie.
Dobrego 2022

Fajnie ma Twoja córka
Powolutku klarują nam się plany na nasz wakacyjny, może za jakiś czas(chociaż to raczej w latach niż miesiącach liczę), też będziemy mogli tak sobie plaże przemierzać częściej. Nasze obecne otwarte przestrzenie kurczą się niestety coraz bardziej i nie mamy na to wpływu.
Dziękuję, dobry 2022 musi być, dosyć już wokół choroby i niepewności. Wszystkim tego życzyć trzeba
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 09:57, 31 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
antracyt napisał(a)
Jeszcze nie zaczęłam szukać, a co widziałaś gdzieś fajną ofertę?
wysłałam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
hankaandrus_44 11:34, 31 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Szczęśliwego_Nowego_Roku_2022!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
antracyt 12:36, 01 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Dziękuję Haniu i wzajemnie
Oby kraj nie stanął na głowie po wprowadzeniu niu(nie?) ładu na nowy rok...
Dzisiaj za oknem jednostajny opad, ciepło jak w marcu. Ciemierniki rozchulały się z kwitnieniem na dobre, tylko nie chce mi się na deszcz wychodzić, żeby im zdjęcia porobić. Kawka z pierniczkami smakuje wybornie
Zamiast ciemierników domowy hiacynt na noworoczny poranek

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nyna76 15:29, 01 sty 2022


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1687
Tulipan i hiacynt ... Ty w innej czasoprzestrzeni jesteś kochana !

Wszystkiego najlepszego w nowym roku.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Basieksp 15:55, 01 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Ale musi pachnieć Pozdrawiam w Nowym Roku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 16:49, 01 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Aniu, hiacynty na święta to u mnie tradycja. Wyszukuję podpędzone cebulki w marketach i przesadzam do doniczek z kompostem. Staram się, żeby po przekwitnięciu jednego, następny zaczynał i tak do pojawienia się kwiatów w ogrodzie Uzbierała mi się już z tego całkiem spora rabatka, ponieważ potem towarzystwo trafia do ogrodu.
Z tulipanów mam już mały bukiecik Zastanawiam się co z nimi na wiosnę zrobić. Jeżeli szałwia dotrwa, to może razem z nią trafią z powrotem na rabatę.

Basiu, pachnie ładnie, ale na szczęście nie bardzo nachalnie. W sypialni bym go sobie nie postawiła, ale w otwartym salonie sprawdza się idealnie. Odpozdrawiam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 17:42, 01 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Fajny patent na zimowe kwiaty i zapachy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 19:12, 01 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Ja chciałam sobie pomiędzy świętami jakieś cebulki kupić i w pobliskim markiecie nic nie dostałam, muszę jeszcze poczekać, a chciałam sobie coś pokombinować, coś porobić ogrodowo
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gosialuk 19:27, 01 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
Zuza jak miło popatrzeć na kwiaty w zimie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies