Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 09:52, 31 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877


Miłej zabawy Sylwestrowej!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
DariaB 13:19, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Jaka piękna zima! Już u Ciebie kiedyś byłam, przeczytałam cały wątek, zajęło mi to kilka tygodni Jesteś mistrzynią w zagospodarowaniu przestrzenie
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
inka74 11:51, 02 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Dziękuję Daria jeszcze kilka pomysłów mam na zagospodarowanie tej mojej przestrzeni w bardziej praktyczny sposób. Zobaczymy, czy się uda już w tym roku. Mam taką nadzieję.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 17:00, 02 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12842
Zima pięknie wygląda. Dziś już pewnie nie ma po niej śladu
Ślicznie wygląda świątecznie ozdobiony ogród
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 20:33, 02 sty 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Iwonka
pięknie ozdobiłaś wejście do domu zaczynamy Nowy Rok i kolejne przygody ogrodowe
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Joann 10:39, 03 sty 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2031
Iwonka, jesteś mistrzynią wszelakich ozdób ogrodowych Podziwiam niezwykłe wyczucie smaku, ogród u Ciebie to część domu. Pisałam u Basi, że przystrajanie ogrodu wedle pór roku i świąt to dla mnie coś nowego. Bardzo nowego i bardzo pożądanego u siebie. Na razie się uczę Pozdrawiam
____________________
Joanna Ogród długi
Dorota321 19:15, 03 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
inka74 napisał(a)
Piękne zimowe kadry, u mnie po śniegu już tylko wspomnienie na zdjęciach zostało. Ten kącik przyciąga mnie jak magnez.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
inka74 23:23, 03 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Agatorek napisał(a)
Zima pięknie wygląda. Dziś już pewnie nie ma po niej śladu
Ślicznie wygląda świątecznie ozdobiony ogród
ano po zimie śladu brak ale nie mam natchnienia na robienie dokumentacji zdjęciowej. Brak słońca skutecznie odstrasza.
Robienie dekoracji mnie odstresowuje. Lubię realizować jakieś takie moje własne projekty i pomysły. Lubię sam proces tworzenia, przerabiania i jak z tego wychodzi to, co sobie założyłam. Daje mi to satysfakcję i takie wewnętrzne pobudzenie ośrodka nagrody. Kiedyś dawała mi to praca - teraz proces tworzenia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:28, 04 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Magleska napisał(a)
Iwonka
pięknie ozdobiłaś wejście do domu zaczynamy Nowy Rok i kolejne przygody ogrodowe
Buziaki
Buziaki Kochana! Plany zrobiłaś ogrodowe na Nowy Rok bo ja tak. I trochę jestem przerażona ilością rzeczy grubych do zrobienia. Drewutnia+szafa narzędziowa dokończenie malowania kostki, ścianki i moze w końcu taras. Ech...
Tych ozdób chyba tu nie pokazywałam. For you bo wiem, że lubisz. Nie są ogrodowe ale ..
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:47, 04 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Joann napisał(a)
Iwonka, jesteś mistrzynią wszelakich ozdób ogrodowych Podziwiam niezwykłe wyczucie smaku, ogród u Ciebie to część domu. Pisałam u Basi, że przystrajanie ogrodu wedle pór roku i świąt to dla mnie coś nowego. Bardzo nowego i bardzo pożądanego u siebie. Na razie się uczę Pozdrawiam
Ja też się uczę Mając mały ogród musiałam włączyć go do wnętrza domu i przewartościować moje chciejstwa z tym co realnie mogę zrobić.

Próbuj, testuj, baw się ogrodem i wszystkim tym co z nim jest związane. Przepiękne ozdoby możesz zrobić niewielkim kosztem razem z młodzieżą.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies