Sezon 2017 u Hanusi
09:35, 03 gru 2021
Świątecznie zacznę robić od niedzieli, jutro 18-tka u wnuka. A potem Mikołajki, Łucja, i ta gwiazdka!
Ech, jak ten czas leci, i co rok mniej laurek na dzień Babci. Ale ważne, że są i pamitają, tak jak ja o nich.
Miłego grudniowego!
Ech, jak ten czas leci, i co rok mniej laurek na dzień Babci. Ale ważne, że są i pamitają, tak jak ja o nich.
Miłego grudniowego!