Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Roocika 12:45, 18 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)
Bardzo fajny mąż a kolorystycznie trafił w Twój gust? Ja bym się trochę bała wyborów meżatego, dla niego wszystko od pomarańczu po róż...to czerwony

Dzisiaj w końcu udało mi się wykopać dalie i posadzić połowę cebul. Te pierwsze całkiem ładnie przybrały. Teraz muszą trochę podeschnąć i jutro trafią na strych.


Przy okazji uwieczniłam przygotowania do polowania na skrzydlate. Na szczęście tym razem zakończone niepowodzeniem.

:0 Kot kaskader

Mąż kupował miksy krokusów i czosnki PS takie były w L ale i tak mi krokusów nie starczyło na całą frontową

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 18:01, 18 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Na Twojej/Waszej frontowej to rzeczywiście sporo cebulek się zmieści

Kot kaskader jeszcze w zeszłym roku przeskakiwał z pergoli na pergolę bez cienia zawahania (a to ok 2m odległości). W tym już się rozleniwił i zaniechał popisów rodem z cyrku.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:38, 20 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Dzisiaj była przepiękna pogoda. Z szaroburości na chwilę wyłoniły się kolory Resztka kwiatów już na wykończeniu, ale liście dają popis. Jak na złość miałam tylko godzinkę na ogród.


Młodziaczki też pokazały na co je stać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:52, 20 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Irgi na razie niewysoka, ale niech tylko podrośnie to będzie pięknym akcentem.

Co roku jesienią zostawiam smętne resztki słoneczników. Drażni mnie ten widok, ale jak zaczynają ucztę dzwońce i szczygły, to przechodzi mi ochota na wycinkę. Zdjęć im oczywiście telefonem zrobić nie daję rady, musicie wierzyć na słowo Nowym gościem w ogrodzie w tym roku jest czyżyk. Malutki spryciula upodobał sobie płot z drewna opałowego jako kryjówkę Do zimy przygotowania rozpoczął też jeż. Szykuje już swoją sypialnię pod drewutnią. Pełno tam jego śladów na piasku

Astry w towarzystwie smętnych słoneczników i coraz ładniejszej kaliny A po drugiej stronie drewutni trawy męczone wiatrem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 17:02, 20 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Ostatnie luźne kadry(główniez różanki), zanim słońce całkiem schowało się za grubą warstwą chmur. MW zachciało się ponownie zakwitnąć Louise Odier też pokazała kwiaty na czubkach najwyższych gałęzi. Śmiesznie powiewają na wietrze, nie można ostrości złapać Malus Transitoria w końcu nabiera kolorów na owockach.

Koniec
Podobno od jutra znowu ma wrócić szaroburość.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 17:43, 20 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Masz piękne, wysokie astry, taka ogromna kępa no i kolorów u Ciebie dużo, a ten żywopłot rzeczywiście będzie super wyglądał
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 22:31, 20 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Piękna jesień taką lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 07:49, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Basiu, ten aster ma ok 1,3m. Bardzo go lubię, długo świeci na rabacie

Magda, dzisiaj już deszcz i wichura takiej jesieni nie lubię
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
edi75 08:14, 21 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1948
Jesienne kolorki piękne
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Kasya 08:43, 21 paź 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41698
Jej… całkiem piekne roze ! U mnie tylko jedna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies