Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 18:04, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Asiu zawsze na ciebie można liczyć
NIE mam ani jednego pina z taką choinką!
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 17:27, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nom czuję jakby była Wielkanoc.... krokusy wyłążą....chyba kostkę granitową karcherem czas umyć
Bergenia jest ładna bo nie ma przymrozków i trochę padało. Po silnych mrozach i słońcu zwykle marnie wygląda. Ale wiosna zostanie tylko ta pod brzozami, w pozostałych miejscach będzie zastąpiona trawami


UWAGA UWAGA
Szukam DIY na choinki elfa? jak to sie nazywa, cyprysiki związane jak w czapki krasnoludków
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:58, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
malkul napisał(a)
ładnei błyszczą te bomby


ALe jakoś wiosennie... a mam ochotę na zaśnieżone wejście....
Ale czytałam, ze we Wrocławiu prawdopodobieństwo śniegu w rufniu wynosi 20% a w tym roku 10%....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:57, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zdemontowane żaluzje odsłoniły widoki na ogród "zimową" szaroburą porą



Cyklameny kwitna jak szalone a hipestrum zbiera sie do kwitnienia

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:54, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Bukszpany wypuściły pełno młodych przyrostów....

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:52, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I ogród grudniowy.....

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:50, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
W czasie mycia okien poczyściłam kule ze stali i teraz udają bombki przed wejściem



Nie patrzymy na liście, odkurzanie było potem
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:49, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
eee_taam napisał(a)


u mnie karpie za drogą pływają 1-1,2 kg należy kupować bo potem to on idzie w łój!


czytam ze po choinke jedziesz?...wyprzedzisz chyba wszystkich

Nie pojechałam , skoncentrowałam sie na myciu okien....
M stwierdził, ze nie widział jodeł w donicach to szkoda było mi czasu. obiecał szukać w tym tygodniu
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 15:48, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
dorciabe napisał(a)
Madżen odebrałam przesyłkę i mam już własne honeycombspiękne są Dziękuję za namiar, buziaki


To się cieszę
Lawendowy zawrót głowy 10:46, 12 gru 2015


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
O!
skecz świetny
ale wracając poważnie do tematu to czy drzwi mają się otwierać do środka czy na zewnątrz to naprawdę poważny wybór.
Ja mam drzwi otwierane do środka między innymi z powodów, o których pisała Madżenka. Ale jest wtedy pewna wada - przy dużych wiatrach zimno zacinające rozszczelnia drzwi i zimno dostaje się drobnymi szparkami do środka. Przy odwrotnych drzwiach wiatr takie drzwi doszczelnia Z kolei moi sąsiedzi mają drzwi na zewnątrz i bywało, że zaspa przed drzwiami uniemożliwiała ich otwarcie.
życzę satysfakcjonującego wyboru
Mój ogród pod górkę... 09:42, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Widzę Kasiu ze O bardzo nam nastroje poprawia i dobrze. Za to kocham to forum
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:38, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dla mnie mały karp to taki właśnie 1 kg
Słyszałam o tej pladze suszy dla karpi. Na szczęście M ma urlop przed świętami więc świeżutkiego upoluje
Moja codzienność - ogród Oli 09:37, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
leon60 napisał(a)

woalowe firany są fajne tylko to prasowanie wrrr ale innych sobie nie wyobrażam zasłony z bawełny ale też ciężko odprasować

Miałam Ci napisać żebyś sobie zamontowała aluminiowe żaluzje jak Siakowa ale pomysłami, ze pewnie lubisz ten woal. Myślę ze dodaje łagodności wnętrzu i lubię takie łagodzenie minimalistycznych wnętrz.
Uwielbiam len ale mnie skutecznie lniane obrusy odwodzą od zakupu takich zasłon.... Zanim rozłożę obrus na stole juz jest pognieciony..... Ale ja obrusy i pościel nosze do pralni i maglowania
Mój ogród pod górkę... 09:19, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Na zdjęcia mebli się nie załapałam, a do reszty dyskusji się nie włączam
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 07:58, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nic się nie dzieje?
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 07:55, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pilne dekoracje poczyniłaś
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 07:50, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zachwyciły mnie dekoracje
Lawendowy zawrót głowy 07:37, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Jolu to Ty masz teraz drzwi otwierane na zewnątrz??? Mnie zawsze przekonywano, ze to jest niebezpieczne. Nawet gdy miałam przedpokój 1,5x1,5 M to się otwierały drzwi do środka.... Mi by takie drzwi wiatr wyrwał chyba w pierwszym roku. Ciagle się dziwię, ze mi jeszcze dom nie odfrunął.....
Moje też do wymiany ale najwcześniej za dwa lata..... Razem z podłogą w holu..... I marzy mi się taka wycieraczka wmontowana w podłogę. Czy ktoś ma coś takiego i to się sprawdza? Chyba ze macie inny patent na brudne łapy psa po powrocie do domu......
Ogród Małej Mi - sezon 2015 07:27, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Czytałam u Marzenki.. i sprostowanie..bo to forum ogrodnicze.. chodzi o Hypeastrum. Amarylisy kwitną latem. Chcecie mieć ją na święta kwitnące
Je ze swoim się nie doktoryzuję. Kwitnie kiedy chce (zimą).
Chcąc mieć na święta to trzeba by cebule wykopywać jak już wejdzie w okres spoczynku i posadzić o odpowiedniej porze .. tak by wycyrklować termin kwitnienia. Tak jak z tulipanami może być to trudne, bo zależy od temperatury, nasłonecznienia w jakiej się będzie trzymać i takich tam.

Mój stoi aktualnie w zimnie aby zbyt szybko nie zakwitł, ma jeszcze dwa tygodnie i musi wegetować aby pokazał kwiat w Wigilie, ciekawe czy wycyrkluję odpowiednio?
Tu ma być ogród :) 07:18, 12 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Super wyglądają kamyki i ciemiernik

Nie martw się, będziesz miała co robić.... Chwasty i tak beda wyłazić.....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies