Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W Kruklandii 23:50, 24 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42869
Do góry
Róże pod brzozami. Aspirin i Minerva


Minerva jakaś taka ciemniejsza się wydaje. Chyba ma za mało słońca


Tradescant


Ninetta


Mój 4 arowy azyl... 23:38, 24 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Mój różany gąszcz

Sałatka pokrzywowa 23:34, 24 cze 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Mgduska napisał(a)
Jacques Cartier, w tym roku niesamowicie obsypany pąkami


No i prawdziwa gwiazda czerwca - Constance Spry, róża o nieprawdopodobnie mocnym, szalonym zapachu, który roztacza nawet po zerwaniu do wazonu. Poza tym jest wielka, rośnie jak wariat i muszę zadzierać głowę, żeby objąć ją wzrokiem. Niedługo zasłoni veluxy sąsiadów




Magdo,

JC u mnie jest dość wiotki - a u Ciebie?

I jak najlepiej prowadzić Constance - jak radzisz? Na płasko przy ścianie, czy da się ją okręcić na obelisku?



Te maczki to rarytasiki!

Pszczelarnia 23:25, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)



Były maki






Cudo
Nie wiem, co jest tak magicznego w tych kwiatach, że zachwycają mnie niezmiennie.
Ogród bez reguł 23:23, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Alexandra



Chandos Beauty

Ogród bez reguł 23:21, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:17, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Taki kolorek to lubię



Najpierwsze zawilce. Oczywiście nn



W ogródku Martki 23:17, 24 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Dokonałam dziś makabrycznego odkrycia. Mam w ogrodzie w krzakach klub swingersów. Zajrzałam wieczorem za serby, a tam pełno ostów i takich obrazków: Na raz ujrzałam kilkanaście chętnych parek... Muszę jutro zorganizować akcję słoik, koniecznie nicienie we wrześniu. Trzy świerki mają dziwnie opuszczone gałązki, takie jakby płaczące się stały, zaczęłam się dziś zastanawiać, czy to nie za sprawką tych tu?

 

Ile opuchlaków widzicie na zdjęciu?...
Ogród bez reguł 23:12, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Najnowsza panna różana Strandtperle Norderney. Ma takie zupełnie inne pączki

W ogródku Martki 23:10, 24 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Dragonka napisał(a)
ale masz warzywnik na wypasie załadowany zielenią! A u mnie dopiero zaczyna cokolwiek niby rosnąć, czemu ja mieszkam w takim opóźnionym klimatycznie miejscu.. Mam mnóstwo siewek- część zapewne to chwasty ale nie umiem rozróżnić i wolę myśleć, ze to szpinak i sałata się obudziły Fajnie, że Ci podlało tak porządnie, a u nas nadal szucho.


Dragonka, warzywnik dostał taki kompost na wypasie, że na klimat nie patrzy . A strefy klimatyczne - tu mnie zdziwiłaś, bo zdawało mi się, że Mazowsze też nie z tych najcieplejszych.

Dziś pierwsze zbiory ogórków


Pomidory koktajlowe w pojemnikach, też na kompoście



Pszczelarnia 23:09, 24 cze 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Były piwonie





Były maki



Czosnki




Pozdrawiam zaglądających.







Ogród bez reguł 23:07, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:05, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ania -Spełnione marzenie 23:01, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Ania111 napisał(a)




Ale masz piękne róże
U mnie w tym roku różanie licho. Zima strasznie zmroziła. Wiosną cięłam przy samej ziemi.
Ogród bez reguł 23:01, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Princess Diana. Dziesiątki różowych dzwoneczków



Jeżówka Amazing Dreams

W ogródku Martki 22:59, 24 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
edi75 napisał(a)


Marta pokaże...ale jak spadnie deszcz i wyplewię chwasty..bo tym woda nie potrzebna
Czekam na deszcz...bo za wchwile wszystko mi uschnie


Agatorek napisał(a)


Rano był u mnie cudowny deszcz. Obfity. W końcu



Oj, ten deszcz w takich dziwnych okolicznościach nadciąga do nas. U nas dziś dwie ulewy. Bardzo rzadko chmury nadciągają tu z południa, taki wieczorny widok widziałam po raz pierwszy. Bez strat, czego nie można powiedzieć o wszystkich polach i ogrodach, bardzo mi smutno.


Ogród bez reguł 22:50, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Queen of Sweeden. Jej filiżaneczki są po prostu idealne. I ten kolor - różowa porcelana



Wreszcie rusza powojnik Jackmani. Tak długo czekałam na ten obłędny kolor...



Playfull rokoko. Z każdym rokiem mocniejszy krzak i coraz więcej kwiatów.



Pashmina chyba nie lubi swojej miejscówki. Nie zachwyca wielkością krzaku ani obfitością kwitnienia. Jesienią muszę ją przesadzić.

Ogród bez reguł 22:44, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
First Lady



Olivia Rose

Ogród bez reguł 22:42, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Internet strasznie mulił, musiałam zrobić przerwę w zdjęciach. Chyba mam poprawę

Kimono, Freifrau Caroline, Ascot
Ogrodowe wariacje 22:41, 24 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Dzisiejsze niebo, coś pięknego

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies