Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ania -Spełnione marzenie 17:25, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ania -Spełnione marzenie 17:23, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ania -Spełnione marzenie 17:21, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ania -Spełnione marzenie 17:19, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Podmiejski ogród Cataliny 17:18, 24 cze 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Do góry
I kolejne 3 rośliny, które będę dokupywać. Czosnek, chyba Krzysztofa, ogromne kule, które pięknie wtapiają się w trawach i różach. Powojniki, odkąd wiem że przeżyły zimę dokupuję kolejne sztuki, wszystkie w odcieniach niebieskości, fioletów i różu. Rutewka, biała chmurka unosząca się nad rabatą.
Własny Vengerberg 17:17, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Aga, taki deszcz co wsiąka jest idealny

Zuza, drzewkom nic nie jest pierwsze co to poszłam je oglądać. Nie stoją też teraz w wodzie, bo są gdzieś na skarpie pomiędzy drogą a działką.

Lidka, też mieliśmy odwierty, nasz fundament był, projektowany specjalnie na nasze warunki. Jak się wyrównamy do drogi, to będziemy na tej samej wysokości co sąsiedzi. Nic wtedy tu nie będzie spływać.

Wyrównani do drogi są dosłownie wszyscy poza nami i tą działką widoczną w tle. Tam jeszcze nikt nie buduje (podobno mają zacząć w tym roku).Murek pod tym płotem ma nas zabezpieczyć przed bezpośrednim przelewaniem się wody, osuwaniem ziemi do nich oraz przeciskaniem się kota.

Zdjęcie przed ulewą jeszcze zrobione.

Ania -Spełnione marzenie 17:16, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Podmiejski ogród Cataliny 17:16, 24 cze 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Do góry
2 niezawodne byliny.
Dokupiłam niebieską trzykrotkę. Mam już fioletową-różową w intensywnym odcieniu. Trzykrotka doskonale udaje trawę.

I żółto-pomarańczowy krwawnik. Mam w czerwieni i radzi sobie na patelni.
Ania -Spełnione marzenie 17:13, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ania -Spełnione marzenie 17:10, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry







Podmiejski ogród Cataliny 17:08, 24 cze 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Do góry
Górka, skarpa, sztucznie utworzona lata temu. Teraz zastanawiam się jak ją wykończyć. Obsadziłam bylinami żeby lepiej wtapiała się w przestrzeń ale myślę o jakimś murku oporowym. Mam czas do wiosny, wtedy będziemy się z nią mierzyć.
Ania -Spełnione marzenie 17:07, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 17:06, 24 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Johanka77 napisał(a)



Superaśne te twoje graby, ślicznie je prowadzisz. Też próbuję coś takiego osiągnąć ale gdzie mi do mistrzyni
Stary ogród z nowymi właścicielami 17:06, 24 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Do góry
Ania -Spełnione marzenie 17:04, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry


Ania -Spełnione marzenie 17:03, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ania -Spełnione marzenie 17:00, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry





Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:58, 24 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21536
Do góry
Kasya napisał(a)
No tu dopiero jestem pod wrażeniem ze domu nie widać prawie


Kucnęłam

Ale jak urośnie Ginnal, brzoza, pęcherznica, magnolia i reszta to faktycznie domu prawie nie będzie z tego miejsca widać.
Ania -Spełnione marzenie 16:57, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry






Ania -Spełnione marzenie 16:56, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
No dobrze
Teraz trochę foteczek






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies