Sezon 2017 u Hanusi
23:07, 20 cze 2021
Basiu, Bożenko, miło Was widzieć. Zwłaszcza, że takich co mają coś z ogrodowizny oprócz kwiatków, niewielu się ogłasza.
Część mam w doniczkach, część w glebie. A jakie plony będą, będzie widać za miesiąc mniej więcej. Ale przez ten czas trzeba dbać, Potem jak już zawiązki są, to tylko czekać, aż urosną i zmienią kolor.
Życzę Wam dorodnych egzemplaży.
Część mam w doniczkach, część w glebie. A jakie plony będą, będzie widać za miesiąc mniej więcej. Ale przez ten czas trzeba dbać, Potem jak już zawiązki są, to tylko czekać, aż urosną i zmienią kolor.
Życzę Wam dorodnych egzemplaży.
