Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z fortepianem 23:04, 20 cze 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Do góry
Jeszcze Ambasadora warto zapisać, kwitnie dłużej niż globemaster, ma intensywniejszy kolor i szlachetniej wyglada a kula niewiele mniejsza

Ma bardzo mocno zbite kwiatki co dodaje mu szlachetności
Ambasador

Z tego samego dnia globemaster kończący już kwitnienie


A teraz cukiereczek - martagony dają popis



I mutanty apricot fudge- bardzo się rozrastają i mnożą



I rojniki w misce - nie wiedziałam, ze tak Ładnie kwitną
Ogród z koroną w tle 22:58, 20 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
Rabatka brzozowo stipowa... nie było mnie w maju więc jeszcze foto z tulipsami jedno no może dwa - bo te tulipsy to jakoś mi się tak spodobały...

maj 2021

Tulipsom mówimy "bye" a witamy czosneczki... No uwielbiam to zestawienie...
Brzozy, stipy, bukszpany, cisy (na wszelki wypadek gdyby buxy padły, czosneczki, i jeżówka Vintage Wine
Jak narazie wszystko zgodnie z planem - przekwitły tlupanki, zaczynają czosneczki i liczę, że jeżówka da czadu jak już czosnek padnie... no zobaczymy..
czerwiec 2021...
Glina i zielsko 22:45, 20 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13848
Do góry



Artemisy w pączkach. Na 4 szt jedna szt mniejsza . Ale wyglada zdrowo.



Drobne białe kwiatuszki zwane Maruna też kwitną. Posadziłam je pomiędzy różami.
To kwiatki które Mama miała zawsze w ogrodku i mi sie z nia kojarzą. Sadzonki mam od Milki. Dziękuje Milko z Miłkowa. Reszta roslinek z Miłkowa też ma sie dobrze.



Róża na pniu od koleżanki Asi - kumpelki z ławki w podstawówce też zapączkowana.




Po zatym
-kwitnie czerwona róza NN - jeszcze w przedszkolu.
-hortensja polestar w pakach
-hortensje wims red w donicach 3 szt.
2 szt super duze i paki. 1 szt ewidentnie sie meczy.
Musze chyba ja w tej donicy dać w nową ziemię




A to skrzyniowy przechowalnik.
Za tymi kwiatami jest trzcinnik 4 lub 5 sadzonek.
Chyba go jutro wysadzę na rabatkę.

Jutro ma być kora. To Może skończe w tym tyg zakrywanie rabat.
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:39, 20 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:37, 20 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:36, 20 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Szok ile tego się nazbierało! Zostawiam pełen podziw dla Was wszystkich - nie ma jak zgrany team
Ogród z uśmiechem 22:30, 20 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Na dobranoc Eisvogel

Ogród bez roweru 22:28, 20 cze 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Kilka fotek zostawiam

Parzydełkowy czas


Ogród z uśmiechem 22:20, 20 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
jolanka napisał(a)
Dawno nie było ptaszorków więc:

Pleszka



Musiałam powtórzyc--cudne zdjecia, a ja wolę śpiew kapturki niż pleszki
Ogród bez roweru 22:18, 20 cze 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Wiecie, że runianka przerosła mi pod ogrodzeniem, która wchodzi jakieś 50cm w ziemię.

Mam runiankę przed ogrodzeniem. A tu nagle pewnego dnia znalazłam ją w środku tuż przy płocie. Mózg mi się zawiesił jak ją znalazłam. No bo jak to jest możliwe???

Zagadka została rozwiązana, ale nadal jest to dla mnie odkrycie dość zaskakujące.

Tuż pod ziemią w fundamencie są niewielkie otwory. To jakieś takie rurki, chyba od szalunków. Średnicy koło 1cm. Przez te rurki runianka przerosła na drugą stronę.
Znalazłam już dwa takie przypadki, więc chyba muszę te rurki zatkać.

Na zdjęciu widać takie białe kółko. W to kółko wchodzi pęd runianki.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies