Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dębowe zakątki 21:37, 18 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Ania u Ciebie zawsze jest na czym zawiesić oko. Podoba mi się ten szpaler z przywrotnika. A jak tam modrak? Kwitnie już?

Dziękuję Gosiu
Wszystko ostnio rośnie szybko. Niestety ziele też
Szpaler przywrotnikowy fajnie wygląda. Po przekwitnięciu go przytnę. I dalej będzie wyglądał ładnie

Modrak ...kwitnie.Wieczorowe dzisiejsze zdjątka

Zacisze Alicji 21:36, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kończą kwitnienie rodki i irysy syberyjske.


Pachnący różami, malowany bylinami 21:35, 18 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
vita napisał(a)
U mnie nie zakwitła jeszcze żadna róża, chyba Twoje lepiej przezimowały.
Nie znam tych odmian, próbuję sobie wyobrazić zapach Mari Dermar, budowę kwiatu ma taką lekką. To pewnie zapach też?
A jak poradziłaś sobie z cięciem Astrid grafin von Hardenberg?


Wiktorio, na pewno i Twoje róże zaraz rozwiną kwiaty. Mari pachnie owocowo. Astrid tnę raczej nisko, w tej formie najbardziej mi się podoba. Resztę róż bacznie obserwuje i widzę, że przy cięciu niektórych róż popełniłam błędy.







Ogród z uśmiechem 21:33, 18 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Kolorów na szczęście coraz więcej w ogrodzie. JUż mi się znudził ten zielony i zielony i zielony

Zacisze Alicji 21:32, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Pozanudzam Was moim alchymistem, bo to moja ulubiona róża.

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:31, 18 cze 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
oliwka napisał(a)
Dorotka jak zwykle masz ładnie zaaranżowane wejście do altany, tak elegancko i idealnie pasuje do całego ogrodu. Naparstnicami się zachwycam. Już wiem jak sie z nimi obchodzić za rok będę miała znowu piękne sadzonki w donicach
A mnie przez zimę umarzła naparstnica, która rosła razem z hortensją w dużej misie. Przed zimą urosła na prawdę potężna.
Za miłe słowa ślicznie dziękuję.






Pozdrawiam wszystkich zaglądających
Moje ogrodowe życie 21:25, 18 cze 2021

Dołączył: 27 paź 2015
Posty: 71
Do góry



Moje ogrodowe życie 21:22, 18 cze 2021

Dołączył: 27 paź 2015
Posty: 71
Do góry



Zacisze Alicji 21:21, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Różowa akacja jeszcze kwitnie.

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:21, 18 cze 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
No i przez ciebie mam kolejna roze na liscie Super to okienko.
Ja mam ponad 80 róż i ciągle gdzieś zobaczę jakąś piękność i też mam takie zachciewajki.
Ciągle nie mam przekonania co do miejscówki okna-lustra. Myślę, że kiedyś zmieni miejsce, ale na razie pomysłu brak.




Moje ogrodowe życie 21:21, 18 cze 2021

Dołączył: 27 paź 2015
Posty: 71
Do góry
Wiosna powoli się kończy, a dzisiejsze temperatury potwierdzają tylko ze lato tuż, tuż. Parę fotek z maja i czerwca...



Zacisze Alicji 21:17, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
A tak zakwitł mi biały clematis Karteczka cały czas była przyczepiona, więc to nie moja pomyłka.

Zacisze Alicji 20:50, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Z bliska wygląda tak, ten egzemplarz rośnie w innym miejscu, samosiejka, pewnie ptaki pomogły.

Zacisze Alicji 20:45, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Może ktoś rozpozna, co to za róża. Panoszy się u mnie ogromnie. Wspina się na drzewa. W tym roku dotarła już na czubek świerka.

Przerwa na kawę... 20:35, 18 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Jak myślicie - czy panel cortenowy tu pasuje?
Zieleń, drewno i antracyt 20:31, 18 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Mgduska napisał(a)
A nie no, jak dziury, to nie, to trzeba załatać.
Jeśli są, bo jak nie ma, trzeba zrobić i załatać.



Tekst mi zjadło

Haha, dziur to u mnie całkiem sporo jeszcze, na pewno będę mogła łatać jeszcze kilka lat, bez dorabiania nowych

A żeby nie było, że tylko róże u mnie rosną, to teraz kilka cienistych miejsc. Pokazuję wprawdzie wciąż te same kąty, ale za to rośliny lekko się zmieniają
Chwasty w trawniku 20:28, 18 cze 2021

Dołączył: 18 cze 2021
Posty: 3
Do góry


Dzień dobry. Jestem calkowicie załamany. Wysiałem trawę według wskazówek: oprysk, przekopanie całej ziemi glebogryzarką, wałowanie, grabienie, sianie na krzyż, intensywne podlewanie itd. Niestety w ziemi/z pola obok lub z nasion trawy ( Barenbrug Sport) powyrastaly połacie chwastów których nie mogę zidentyfikować. Dołączam zdjęcia. Opryskalem tydzień temu wszystko Ziemovit Chwastox Trio 390 i mam wrażenie że niestety są na to odporne. Proszę o pomoc w identyfikacji co to może być. Dziękuję.

Zacisze Alicji 20:19, 18 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
greg66 napisał(a)
Alu zółta krzewuszka, jeszcze mała ma dopiero roczek


Grześ! Śliczna jest! Pierwszy raz taką widzę, dzięki.
Zieleń, drewno i antracyt 19:52, 18 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Anda napisał(a)
Fajne szałwie nabyłaś A dziurom mówimy stanowczo nie

Do wyboru było sporo innych, ale te najmocniej się do mnie uśmiechały
Dziury na pewno będę łatać Nie wiem tylko czy teraz, czy jesienią. Trochę boję się nowe róże kupować przed wakacjami, mam zamówionych "podlewaczy" na czas urlopów, ale sporo mam też nowości wszelakich do ogarnięcia. Ja ledwo daję sobie radę.

Moja "malutka" Lykkefund już się zadomowiła i nie potrzebuje tyle troski. Ma rekordowe roczne przyrosty.




W ogródku emerytki 19:47, 18 cze 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Do góry

Ta wersja jak dla mnie bardzo fajna, pasuje tu do tych miedzianych (?) czy cynowych naczyń na stole

gogo napisał(a)[/img

Ten wysoki przymierzyłam w kąciku, dałabym mu długą białą świeczkę.




I jeszcze tak z lampą /zepsuta/, w dwóch wersjach, z ewentualną zmianą brązowej koronki na białą.
[/img]


z lampą bardziej mi się podoba jak jest jak na tym zdjęciu sprawia wrażenie, że za chwilę ktoś usiądzie z książką i będzie czytać w pięknych okolicznościach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies