Mój 4 arowy azyl...
22:37, 19 cze 2021
Basiu piękne i kolorowe, w dobrej kondycji są twoje kwiaty, z przyjemnością obejrzałam twój kwitnący ogród.
Ten delikwent w tym roku u mnie chyba się obraził, nie zakwitł, czekam na przyszły rok, że się poprawi