Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W ogródku emerytki 17:09, 16 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
To szałwia Pretty in Pink, bardzo ją lubię

Ta krzewuszka nn, oprócz ładnych kwiatów, ma ładne liście.

Tę kompozycję też lubię

A powojnik My Darling będzie miał płaskie i pełne kwiaty

Fajnie jak roślinki i nasadzenia nas cieszą
O to chodzi w tym ogrodowaniu aby to wszystko co robimy nas cieszyło
Bardzo ładna szałwia.
I powojnik piękny. Podoba mi się i kolor i kształt kwiatów
Nasz przydomowy ogródek 16:51, 16 cze 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Czas na krzewuszkę cudowną nastał.




Mój Ogród 16:48, 16 cze 2021


Dołączył: 18 sie 2020
Posty: 11
Do góry
Rododendronowy ogród II. 16:27, 16 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Itochy





Dwie jeszcze zakwitną w tym jedna pierwszy raz a dwie strajkują w tym roku.
Zielne pokażę przy następnym wejściu.Pozdrówka.
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 16:24, 16 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Zachwycona jestem delikatnością tego irysa





Piękny irys, czy pamiętasz może jego nazwę? Jestem zachwycona jego urodą.
Rododendronowy ogród II. 16:22, 16 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
I ta moja


ta od Mariolki


A ta najnowsza pierwszy raz zakwitła a kwiaty ma wielkie jak talerzyki dererowe

Rododendronowy ogród II. 16:16, 16 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Te od Mariusza



A ta moja

Rododendronowy ogród II. 16:13, 16 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dzięki Dziewczyny (obie Basie) za pamięć. Wrzucę moje piwonie choc wiekszosc zielnych dopiero zaczyna kwitnąc.
Najpierw drzewiaste bo juz przekwitły, czerwone mam trzy, na zdjeciach mało się różnią ale w rzeczywistosci jednak mają inny kolor




Ogród w dolinie 16:12, 16 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry





Ogród w dolinie 15:46, 16 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Irysowy spam




Ogród w dolinie 15:27, 16 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry





Tych całkiem uschniętych nie fotografowałam.
Ogród w dolinie 15:23, 16 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Stan ambrowca sprzed chwili. Zdjęcia telefonem w pełnym słońcu, proszę o wybaczenie jakości.







Czosnek ozdobny (Allium) 15:19, 16 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
MiluniaB napisał(a)

Mirelko aż westchnęłam do tych czosnków .Zjawiskowe zdjęcie pięknie.
Pewnie na jesieni też się zaczosnkuję

Wiesz co Mirelko maja Hamlen nie jest taka włosisty jak twoja bardziej sztywniejsze jest i ma cieniutkie listki.
Może ja mam co innego?
Znowu na wsi 15:03, 16 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Joku napisał(a)
Na koniec moja wierna towarzyszka



O jaka grzeczna psinka
Spełnione marzenia 15:02, 16 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 634
Do góry
Rabata z brzózkami powoli rusza. Przyjęła się szôsta brzoza, która dokupiliśmy po urodzeniu naszego czwartego dziecka Mam tu rozplenicę hameln gold ale chyba nie mam do niej dobrej ręki bo jest bardzo marna , rosną tu też jeżowki które pięknie odbijają po zimie i kulki danica
o

Pod klona przesadziłam jeżówki mam nadzieje ze będzie im tam dobrze,
na rabatce koło Buka ruszają trawa morning light i werbena patagońska

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies