W ogródku emerytki
17:09, 16 cze 2021
Fajnie jak roślinki i nasadzenia nas cieszą
O to chodzi w tym ogrodowaniu aby to wszystko co robimy nas cieszyło
Bardzo ładna szałwia.
I powojnik piękny. Podoba mi się i kolor i kształt kwiatów


o
na rabatce koło Buka ruszają trawa morning light i werbena patagońska