Ania, oprócz tyrania, trochę odpoczynku też trzeba.
Obiecałam zdjęcia - wrzucam pierwszą partię
Od frontu jest teraz najładniej. Oczywiście spóźniłam się ze wstaniem i już mnie lampa w pełni powitała. Trudno się mówi, nic na to nie poradzę ;(
Dzisiejszy dzien sloneczny. Ostrozki szykuja sie do pelnego rozkwitu.
Mrowki wedruja po ogrodzie calymi hordami. Jestem bezsilna. Przestalam z nimi walczyc.
Różanka jest obecnie moją ulubioną rabatą, potrzebny był mi busz w tych prostych nasadzeniach, aż mi się buzia do niej uśmiecha gwiazdy to stipy na tą chwilę ale jak pokażą się kwiaty... szalwia Deep Blue na przodzie to był jednak dobry wybór a tak się jej obawiałam tutaj.
Mirella teraz rozumiem dlaczego tak lubisz różaną u siebie