Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Misz-masz, czyli ogrodowe rewolucje 11:31, 14 cze 2021


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Do góry
Funkie - Hosta 11:30, 14 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Albopicta.
Misz-masz, czyli ogrodowe rewolucje 11:30, 14 cze 2021


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Do góry
Misz-masz, czyli ogrodowe rewolucje 11:29, 14 cze 2021


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Do góry
Funkie - Hosta 11:26, 14 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Band Of Gold.
Przerwa na kawę... 11:26, 14 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Rabata przy wiacie, teraz trochę smutna bo jeszcze koloru brak.


Doniczkowo od wejścia


I przyłapana na gorącym uczynku objadania roślinek i potem drapania drzewa


no przecież ja niewinna jestem

Przerwa na kawę... 11:21, 14 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Ania, oprócz tyrania, trochę odpoczynku też trzeba.

Obiecałam zdjęcia - wrzucam pierwszą partię
Od frontu jest teraz najładniej. Oczywiście spóźniłam się ze wstaniem i już mnie lampa w pełni powitała. Trudno się mówi, nic na to nie poradzę ;(
Funkie - Hosta 11:19, 14 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Dream Queen.
Przerabianie ogródka pod swój gust 11:14, 14 cze 2021


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Sucho i slonecznie to i len sie wybarwia na intensywniejszy kolor













a co to masz za roślinki?
to białe to tawułka pewnie? jaka odmiana?
Za drzwiami do ogrodu... 11:13, 14 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
anpi napisał(a)

To duży plus gęstych rabat, mniej plewienia!!!
Ten minimalizm jest za to bardziej elegancki Lubie podziwiać takie rabaty u innych, ale u siebie muszę mieć tą moc koloru Choć też mam spokojniejsze zakątki, gdzie jest więcej zieleni tylko w różnych odcieniach. Ale na pewno nie jest to minimalizm


Aniu co to za trawka na ostatnim zdjęciu, bo to nie hakone a mam taką i ciekawa jestem czy u Ciebie też się tak sieje?

Soczysta zieleń bardzo apetyczna, aż chciałoby się chrupnąć choć jednego listka
Chodźże na pole, do mojego ogrodu 11:09, 14 cze 2021


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Do góry
Basia_KRK napisał(a)
A tu pomylone, czosnki 'Purple Sensation'. Wg mnie to może być odmiana 'Purple Rain'. Reklamowałam, na jesień mam dostać nowe cebulki, poprawnej odmiany. Te mi się tak średnio podobają, są zbyt ażurowe, słabo widoczne na tej rabacie, na której mam je posadzone. Muszę je stąd wysadzić jak przekwitną i znaleźć nową miejscówkę.



bardzo fajne są

niestety Purple Sensation kwitną krótko, chyba najkrócej z tych które mam u siebie
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 11:02, 14 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Cd dzisiejszych fotek.






Ogród z plażą 11:00, 14 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Pokażę jak moja trawiasta wygląda po zmianach, jak widać red baron rośnie jak chce:





Hortensja Phantom jeszcze malutka


Słoneczny Ogród 10:41, 14 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Jeszcze mam miejsce w razie czego na chciejstwa

Skoszona łąka



Za moją łąką jest jeszcze niżej i taka wielka trawa, kwitnące źdźbła pod pachy.

Znowu na wsi 10:00, 14 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry
Pozdrawiam poniedziałkowo. W załączniku piękne kwiaty powojnika Stefan Franczak

Ogród z plażą 09:54, 14 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Martka napisał(a)
Ajka, mój miskant tu pojedynczy na rabacie ma już teraz 1,5 metra szerokości. A dopiero czerwiec, jest w połowie swojej wysokości. Daj znać to skasuje zdjęcie. Miskanty w tym miejscu odradzam, trzcinnik KF - super pomysł.


Wiem, też mam miskantów sporo i wiem jak mocno się rozrastają, możesz skasować zdjęcie.
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 09:42, 14 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Jeszcze iryski





Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 09:30, 14 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Dzisiejszy dzien sloneczny. Ostrozki szykuja sie do pelnego rozkwitu.
Mrowki wedruja po ogrodzie calymi hordami. Jestem bezsilna. Przestalam z nimi walczyc.







Ogrodowe wariacje 09:22, 14 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Różanka jest obecnie moją ulubioną rabatą, potrzebny był mi busz w tych prostych nasadzeniach, aż mi się buzia do niej uśmiecha gwiazdy to stipy na tą chwilę ale jak pokażą się kwiaty... szalwia Deep Blue na przodzie to był jednak dobry wybór a tak się jej obawiałam tutaj.

Mirella teraz rozumiem dlaczego tak lubisz różaną u siebie

Ogrodowe wariacje 09:05, 14 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Róża pnąca ktora była zakulkowana zakwitła
Ma dużo nowych gałązek, a miała tylko 4 sterczące patyki. Musze ją teraz ładnie prowadzić


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies