Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

agapant 00:21, 14 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 00:23, 14 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
anpi 00:37, 14 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Alija napisał(a)


Pięknie tu i elegancko.
A rabaty też bardzo mi się podobają, kolorowe i bogate.

Lubię tą swoją różnorodność
W warzywniaku ziemniakom towarzyszy taka rabata:

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
SlonecznyOgrod 11:13, 14 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
anpi napisał(a)

To duży plus gęstych rabat, mniej plewienia!!!
Ten minimalizm jest za to bardziej elegancki Lubie podziwiać takie rabaty u innych, ale u siebie muszę mieć tą moc koloru Choć też mam spokojniejsze zakątki, gdzie jest więcej zieleni tylko w różnych odcieniach. Ale na pewno nie jest to minimalizm


Aniu co to za trawka na ostatnim zdjęciu, bo to nie hakone a mam taką i ciekawa jestem czy u Ciebie też się tak sieje?

Soczysta zieleń bardzo apetyczna, aż chciałoby się chrupnąć choć jednego listka
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:19, 14 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
W ogrodzie masz przepięknie a nawet na polu, ziemniaki mają cudowne sąsiedztwo
Łączka zanosi się , że dorówna całemu towarzystwu, jest mega gęsto, oj czuję, że będzie czad Bardzo modne i bardzo pożyteczne, a jeszcze raj dla oczu i duszy
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anpi 12:48, 14 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Daria ta jaśniutko zielona trawa to hakone... All Gold. Przed nią mam posadzone szafirki i na zdjęciu nakładają się nasienniki i liście szafirków z "hakonką" Więc może wydało C się że to jakaś kwitnąca trawa!??? Zdjęcie robione w pozycji prawie leżącej
Tu masz zdjęcie z innej (wyższej) pozycji:

Tu same szafirki. Tak mi się podobają te nasienniki, że szkoda mi ich ścinać. Ale jak hakone zacznie je pochłaniać podczas wzrostu, to je wytnę

Łączki sama nie mogę się doczekać. Oprócz gotowej mieszanki wysiałam nasionka różnych jednorocznych które nazbierałam jesienią, z brzegu rosną bodziszki, z jednego boku dalie, wsadziłam tam też lawendy, kany i jakieś zbywające bylinki, nie wiem jak to wszystko da sobie radę, na pewno jest za gęsto, jeszcze widzę,że i tak wcisnęły się osty, skrzyp, trawki i różne chwaściki, które odbijają z niewybranych dokładnie korzonków, po glebogrezarkowaniu ugoru, który tam był wcześniej Ale wszelkie owady na pewno będą zadowolone z wszelkich kwiatków
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:23, 14 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
anabuko1 napisał(a)
Aniu, dziękujemy bardzo za gościnę w twoim domku i ogrodzie.
Zawsze jest przepiękny , wypielęgnowany na maxa i inspirujący.
Za fantastycznie spędzony czas z wami i Agusią.
I ten wspólnie spędzony czas .Kilka godzin jak jedna chwila.
To nic nie szkodzi, że dzisiejsza niedzielą nie dopisała ciepełkiem , czy słoneczkiem. Zapalonym ogrodowiskowym dziewczynom deszcz nic , a nic nie szkodzi. I tak wszędzie wejdą i każdej roślince się przyjrzą.


Zostawiam ku pamięci kilka zdjęć z dzisiejszego przemiłego spotkania w przepięknym i jak zawsze idealnym ogrodzie i jakże inspirującym.
Apetyt na dalsze spotykania obudzony I na nowe rośliny też

Aniu, świetne spotkanie z Wami jak zawsze i niezła pamiątka zdjęciowa : połowa czerwca , a my w kożuchach zziębnięte i zmoknięte, robimy kolejny obchód ogrodu zdjęcia i tak nie oddają tej wstrętnej aury Roślinki w deszczu też urocze , choć niektóre leżą od jego ciężaru. A dzisiaj proszę: piękna pogoda, słoneczko i już 20 stopni! Musiałam dziś te roślinki popodpierać, doprowadzić do pionu, pozakładać obejmy.
Nie zamknęłam po waszej wizycie furtki na ogród warzywny i dziś rano w pół do piątej obudził nas dziwny odgłos, pod oknem sypialni wędrował sobie taki gość: Zdjęcie niewyraźne, bo jeszcze mrok i pospiesznie robione przez szybę, a on biegał jakby szukał wyjścia z powrotem.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
MiluniaB 13:27, 14 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Pierwszy raz widzę różowe maki - piękne
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
jolanka 13:46, 14 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
A to lisek chytrusek. Przyszedł pozwiedzać ogród
Aniu, ogród piękny jak zawsze, kolorowy, wypielęgnowany, tym razem pokazany oczami dziewczyn, super
Ściskam Was serdecznie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 21:43, 14 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Aniu
fajne spotkanko

a Twój ogród cudowny ,piękny ,kolorowy ,bujny po prostu zjawiskowy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies