Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Martka 08:03, 13 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneta, świetny zakup klonowy! Dissectum Garnet mam u siebie i wzbudza powszechny zachwyt. Super zakup i dobrze będzie się w tym miejscu prezentował. Gratulacje
Wiaan 10:47, 13 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5195
MiluniaB napisał(a)
Aneta ładny ten klon wygooglowałam. Ja kupiłam Orange Dream.
Przyjedź do mnie na zakupy - kulki bukszpanowe wszędzie piękne jakie tylko zechcesz. Hacone też się znajdzie - przyjedź


Mirella ale kusisz nawet nie chodzi o rośliny ale o spotkanie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MiluniaB 18:40, 13 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Właśnie - spotkanie, a przy okazji zakupy
Ja dzisiaj odwiedziłam jedno CO i można dostać wszystko. Nowa dostawa z piątku, a jutro kolejna. Jak dobrze, że nie potrzebuje wiele roślin
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 09:05, 14 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5195
Róża pnąca ktora była zakulkowana zakwitła
Ma dużo nowych gałązek, a miała tylko 4 sterczące patyki. Musze ją teraz ładnie prowadzić


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:22, 14 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5195
Różanka jest obecnie moją ulubioną rabatą, potrzebny był mi busz w tych prostych nasadzeniach, aż mi się buzia do niej uśmiecha gwiazdy to stipy na tą chwilę ale jak pokażą się kwiaty... szalwia Deep Blue na przodzie to był jednak dobry wybór a tak się jej obawiałam tutaj.

Mirella teraz rozumiem dlaczego tak lubisz różaną u siebie

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MiluniaB 13:24, 14 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Cieszę się, że jesteś zadowolona z różanki Mamy podobnie tzn. mi też brakowało buszu w tym uporządkowanym ogrodzie Wszystko pięknie skomponowałaś - będzie czad
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
anabuko1 13:59, 14 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Wiaan napisał(a)
Różanka jest obecnie moją ulubioną rabatą, potrzebny był mi busz w tych prostych nasadzeniach, aż mi się buzia do niej uśmiecha gwiazdy to stipy na tą chwilę ale jak pokażą się kwiaty... szalwia Deep Blue na przodzie to był jednak dobry wybór a tak się jej obawiałam tutaj.

Mirella teraz rozumiem dlaczego tak lubisz różaną u siebie


Bo brawo, bardzo ładnie
A co ty robisz,że masz takie ładne i duże stipy ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agatorek 17:12, 14 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Wysłałam Ci namiar na priv
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 21:37, 14 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7116
Masz talent do komponowania roślin. Różanka piękna.
A stipa dopiero tu mi sie podoba. Do teraz uważałam ze to taka miotlasta trawa.
Brawo za piękną rabatke i za dobre fotki.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 22:38, 14 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5195
Mirella różami zainspirowałam się od Ciebie, ale mimo wszystko mamy podobne upodobania, fajne to jest cieszę się, że podoba Ci się moja kompozycja
Powinnam się zdać na Twój gust w kwestii tej rabaty gdzie będzie pergola.
Kręcę się w kółko, mój entuzjastyczny pomysł z kulkami zrobionymi z trzech dorodnych sadzonek bukszpanowych - jako jedna kula mi się w ogóle nie podoba. Wykorzystam je na niski żywopłot, miejscówka jest.

Może powinnam posadzić jakieś po prostu iglaki półkuliste razem z tym klonem, dorzucić hakone dla dodania orientalnego klimatu i tyle? Jodła koreańska karłowa bardzo mi się podoba i lubi podobne klimaty jak klon. Gdyby było bliżej przyjechałabym po kule w Twoje strony Jeśli to będzie jednak bukszpan to dosłownie kilka sztuk, tam nie może być ciasno. Zła jestem, bo tutaj mi nie idzie, pewnie dlatego że kombinuję

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies