Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogrodowy pamiętnik 11:30, 07 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Wiaan napisał(a)
Agnieszka czy masz u siebie klona oridono nishiki? jesli tak czy jest godny uwagi?


Mam. Wygląda tak. W sezonie zielony z liścmi malowanymi na różowo i biało . Jesienią przebarwia się na czerwono. Ja go mam przywiązanego do patyka żeby był bardziej zwarty. Nie mam z nim problemów. Jest u mnie parę lat. Zimy wytrzymuje bez okrywania.

Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 11:19, 07 cze 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
Gertrude Jekyll - ależ ona potrafi pachnąć.
Uczę się zrywać kwiaty i cieszyć nimi w domu

Ogród do odnowy 11:12, 07 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Gosiek33 napisał(a)

Ładna ta piwonia
Pamiętasz odmianę ?
Ogród do odnowy 11:09, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Białobok








Ogród do odnowy 11:08, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
dobrze, że ussyryjski trochę inny

Ogród do odnowy 11:06, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
pestemony powoli zaczynają




Cały ogród mam teraz w niebieskościach, fioletach i fioletowych różach.
Ogród do odnowy 11:03, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Tea Clipper



to taki sam bodziszek w cieniu i w słońcu



kwiatki irgi i kwitnąca skalnica cienista


Ogród do odnowy 10:58, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
najpóźniejsza jagoda kamczacka, inne już podjadamy



śniegowiec jakoś lepiej zniósł tą zimę

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 10:58, 07 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Mam parę nowych rabat. Przenoszę rośliny do lepszych warunków, na nowo zestawiam. Liściory

Pluskica 'Misty Blue' cudowna roślina. Trochę mi chorowała i zanikała, ale udało się, rozmnożyłam i w tym roku gwiazdorzy.



Gajowiec żółty 'Herman's Pride', wystarczy już na pokrycie metra kw.



W tym roku zakwitną irysy ensata. Po przeprowadzce.




Ogród do odnowy 10:56, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 10:41, 07 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Anusia napisał(a)


Ewa jakos mi szybko minal maj a kwietnia to juz zupelnie nie odczulam . Konwalie jeszcze swieca bialymi dzwonkami. Teraz czosnkowo. Bardzo nierowno otwieraja sie. Jedne jeszcze w pakach a inne w pelnej krasie.




Ależ piękny kolorem tego czosnku
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 10:31, 07 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Nie pierwsza, ale piękna.





Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 10:27, 07 cze 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
testuję irysy holenderskie. Czy ładnie kwitną, długość kwitnienia i ich wygląd przed i po kwitnieniu... no i czy powtarzają z tych samych cebulek, oraz czy się namnażają. No i chorobliwość... sporo tych punktów do zaliczenia w moim teście. Ale chyba nie przesadziłam, prawda?!


Nowoczesny ogród ze skarpami 10:07, 07 cze 2021


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
ilopez napisał(a)
Dzień dobry,

Chciałam zapytać, jak Pani docelowo rozwiązała problem wąskiej rabaty (z drzewkami Pissardi) i zapytaniem o cisy? Posadziła Pani te cisy za Pissardi?
Niestety nie znalazłam odpowiedzi od Pani Danusi na zadane przez Panią pytanie, a temat ten bardzo mnie interesuje.
Z góry bardzo dziękuję.


Były tutaj cisy Hicksii ok 50 sztuk, ale ze względu na bardzo stojącą wodę po ulewach i gliniastą glebę w tym miejscu przesadziliśmy je w inne miejsce.


Zieleń, drewno i antracyt 10:00, 07 cze 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
antracyt napisał(a)
No właśnie, u mnie fasola, groszek słodki, szpinak i buraki. Zestaw żelazny
Gdzie zdjęcia oczka ja się pytam?

W końcu po kilku latach prób zakwitł mi czosnek bułgarski



W aparacie są, odpowiadam
Przerabianie ogródka pod swój gust 10:00, 07 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Deby sa piekne o kazdej porze roku











Zieleń, drewno i antracyt 09:57, 07 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
No właśnie, u mnie fasola, groszek słodki, szpinak i buraki. Zestaw żelazny
Gdzie zdjęcia oczka ja się pytam?

W końcu po kilku latach prób zakwitł mi czosnek bułgarski

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 09:54, 07 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
popcorn napisał(a)




To ta jagoda kamczatka?Smakuje?Potrzebuje kwasnej ziemi?Tak sie nad nia zastanawiam i nie wiem, czy u mnie przymrozki nie beda mrozic kwiatow.
Przerabianie ogródka pod swój gust 09:50, 07 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
















Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies