Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Basi i Romka 18:52, 05 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Do góry
Basieksp napisał(a)




Modelka, ogląda się przez „ramię”

Fajny ten grzybek
Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień 18:46, 05 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Melduję się znad jeziora.
Ostatni weekend przed demolką

Mąż wyciął część chaszczy przy ogrodzeniu. Teraz mogą wchodzić Andrzeje i robić remont

Ostatni rzut okiem na dawną bryłę budynku

Szarobiałego ogrodowe początki. 18:34, 05 cze 2021


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Kilka lat temu posadziłam jeden krzaczek fioletowego orlika.
Teraz mam takie cuda.

i
Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 18:30, 05 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Oxydol.
Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 18:26, 05 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Anneke.
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 18:10, 05 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Dzisiejsze zakupy również uważam za udane. Cześć roślin do obsadzenia donic, a część na rabaty





Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 17:50, 05 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Cieszę się z niej jak dziecko - Olivia rose


A to niedługo wybuchnie Louis odier


I rabata, która stała się dereniową za sprawą aż jednego derenia to tu wczoraj najwięcej czasu spędziłam, żeby nie połamać niczego dokoła


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 17:46, 05 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Rutewka elin

Agreścik - zawsze ładnie rodzi owoce, ale nigdy nie był jakoś specjalnie smaczny, ale to moja wina, bo rzadko go podlewam...



CHyba czas trochę przetrzebić bluszcz - co prawda już nieco go przycinałam, ale może warto trochę prześwitów na płocie zrobić
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 17:43, 05 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
A tymczaasem parę fotek z wczoraj i dziś


Caradonna

Jedna z moich ulubienic - Marchenzauber
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 17:41, 05 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
inka74 napisał(a)
Nawóz do magnolii i podlewanie. Jak liści nie ma to może być podsuszona w doniczce. Tylko nie zalać a raczej regularnie po prostu.

Kasya napisał(a)
Ja magnoliom sypie nawoz do magnolii


Tak właśnie zrobię - codziennie daję jej konewkę wody (ale tak 1,5 litrów, nie tak że 10l )

Zaraz pójdę sypnąć garść nawozu i podleję. Dzięki dziewczyny - z zobaczcie co za drapak z niej zrobiłam ale się nie spodziewałam, myślałam, że liście już wyjdą, a tu cisza..
Sezon 2017 u Hanusi 17:40, 05 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Edytko, dziękuję za tulipanki. Moje jtulipanki już skończyły bieg. W ogrodzie dziś koszenie, i pielenie. Sadzenie i podlewanie.
Jednym słowem porządkowe sprawy. Ale już coraz lepiej w ogrodzie wygląda. czosnki wlazły w magnolię, floks chce zamieszkać u sąsiadki, azalia się wdzięczy, ale piwonia nic sobie z tego nie robi, cieszy się chociaż z jednego kwiatka.




Haniu u ciebie chociaż obficie kwitną azalie, u mnie bardzo źle. Chyba im kwietniowe zimnoniborzymrozki zaszkodziły. Odrosty szybsze od rozkwitu.
Peonie chyba mam taką samą.

Pozdrawiam
Działka prawie w Borach Tucholskich 17:34, 05 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry






Ogrodowe marzenie Mrokasi 15:49, 05 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Dwa dni temu pisałam, że obsadziłam małą środkową. Ponieważ mam tam sporo ciemnego różu to specjalnie kupiłam i posadziłam niebieskie szałwie. Dziś rano wyszłam do ogrodu i zobaczyłam, że te szalwie zakwitły. Na ciemnoróżowo. Myślałam że się przewrócę .
No i pojechałam do ogrodniczego po 3 niebieskie szałwie .

Migawki z ogródka 14:52, 05 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
And the winner is...

Marguerite Hilling

Jolu April serdecznie NIE dziękuję bardzo za tę pachnącą piękność
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:38, 05 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
wczoraj



dzisiaj


wczoraj ..................................................................................dzisiaj


Migawki z ogródka 14:31, 05 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Pierwsza piwonia cały jeden pąk, ale daruję jej, bo to chyba drugi rok u mnie i jeszcze przesadzana...


Miłego popołudnia
Migawki z ogródka 14:29, 05 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 13:50, 05 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
inka74 napisał(a)
Bardzo lubię twój romantyczny ogród...

Miło mi

Pełnik.
Małymi krokami-Ogród Wioli 13:40, 05 cze 2021

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)


Warto było się pomęczyć w przygotowaniu gleby
Rdesty są super,mam 2 odmiany...

Blackfield...


NN

Dziękuję za fotki, mam nadzieję że w tej mojej glinie betonowej też dadzą radę...
Wielosił - Polemonium 13:26, 05 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry
Natura nie przestaje zaskakiwac.
Nie wyobrażałam sobie żółtego koloru kwiatów w tym przypadku. Inne fioletowe nie mają tej żółcieni w pąkach.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies