Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W Dolinie Muminków 17:17, 03 cze 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Dziś piękny słoneczny dzień oby czerwiec witał Nas często takimi dniami roślinki pięknie kwitną.........
Sezon 2017 u Hanusi 17:09, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)

Cudna Hanuś A jaką fajną wycieczkę miałaś
Ogród w dolinie 17:07, 03 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Posiałam dziś w końcu ogórki, nareszcie jest ciepło jak na czerwiec przystało.
Do gruntu wsadziłam też sadzonki cukini z rynku.


I polny kwiatek dla czytających.


Miłego długiego weekendu.

Znowu na wsi 17:02, 03 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13739
Do góry
Joku napisał(a)








Podoba mi się taki busz Jolu naprowadź mnie co to za roślina na trzecim zdjęciu
Sezon 2017 u Hanusi 16:53, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 16:50, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Jolu, właśnie wróciłam z wycieczki. Najpierw Arboretum Karnieszewiuce, potem plaża i na koniec lody. A teraz sobie pośpię.


Chwasty w trawniku 16:49, 03 cze 2021

Dołączył: 09 maj 2020
Posty: 52
Do góry

Co to za chwast? Czym spryskać żeby się go pozbyć i czy można pryskać na 6 tygodniowym trawniku. Wyrywam ręcznie ale tego jest zbyt dużo. Pozdrawiam
W samym słońcu 16:04, 03 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
sarenka napisał(a)
Dziś mam rozkmine czy nie posadzić jeszcze jednego drzewa...przy podlewaniu i przeciąganiu węża, wąż przesuwa się na rabatę i niszczy rośliny...


Nie, wg mnie jeśli drzewo, to na środku rabaty, a nie tak z boku.
Na węża lepiej znaleźć inny sposób. Są takie metalowe zatrzymywacze w ogrodniczych.

Zobacz
https://www.keimzeit-saatgut.de/schlauchfuhrung-lilie.html
Funkie - Hosta 15:57, 03 cze 2021

Dołączył: 09 mar 2017
Posty: 3
Do góry

Jedna z większych u mnie.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 15:44, 03 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Kasya, pięciornik dla Ciebie. Na razie mały, niepozorny krzaczek.


Basiu,dziękuję . Wieczorniki pachną choć niezbyt mocno. Palibin pachnie mocniej .

Martka, dzięki . Ta pojałowcowa spędzała mi sen z powiek.

Aprilku, no powoli do przodu . Miło czytać pochwały choć wiadomo - tego co jest do zrobienia to nie pokazuję . A wieczornik u mnie rośnie w dość przypadkowym miejscu, tam akurat zrobiłam przechowalnik . Spodobało mu się ale i fajnie tam wygląda, szczególnie w takiej masie.

Iwonka, ja kupiłam 3 sztuki tego pięciornika, jedną podzieliłam i mam w sumie 4 . No własnie podobno długo kwitnie. Zobaczymy. A kaliny bardzo lubię.

A...różowy
Bo są tez w mojej encyklopedii chwastów ale zolte
Ogród bez reguł 15:17, 03 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
galgAsia napisał(a)
Dzień dobry
Upał, już 20C...
Olivia Rose sprzed chwili dla Kasi


Dziękuję za fotoska bardzo ładny pokrój krzaczka i u mnie już się 2 rozwinęły pąki i zapach też fajny na razie zakup mnie satysfakcjonuje
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 15:10, 03 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Odpowiem bez cytatów bo z telefonu niewygodnie

1. starzec efektowny niestety niezimujacy, do -10 podobno daje rade tylko

2. Piwonie - woda, postaram się pamietac ale dziwne ze obok zapaczkowane a ten itoh nie...
No trudno. Coral sunset ma ogromne pąki

3. Parocja - chyba jest problem z tą odmianą
A jak u kwartecika ?
U mnie jedna ok, w końcu ruszyła, druga w połowie a trzecia tylko od dołu

Justyna kupiła 3 spore persian spire i ma podobnie, patyki i tylko miejscami listek
A ma jeszcze 2 inne parocje i tamte pieknie, bez problemów ruszyły duzo wcześniej

4. Roza to gipsy boy


A to lykefund

Znowu na wsi 14:59, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry






Znowu na wsi 14:54, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry






Znowu na wsi 14:51, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry
Widoczki różne







Znowu na wsi 14:44, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry






Znowu na wsi 14:39, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry
Dzisiaj piękny letni dzień, zaczynają kwitnąć wieczorniki i bodziszki, bez palibin i ostrogowce w blokach startowych, kwitną czosnki







Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 14:33, 03 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry


Kilka pierwszych truskawek. Koniecznie muszę je odmłodzić, bo na pewno nie będzie ich tyle bo rok temu

Pierwsze jagody kamczackie. Ładnie przyrastają, ale na tych z ubiegłego roku praktycznie nie ma owoców hmmmm



Groszek kwitnie



Bób kwitnie



Mała ogrodniczką powiedziała że woli zbierać końskie kupy niż odchwaszczać buahaha



Pomidory rosną, wszystko podlałam właśnie deszczówką

Ptasi gaj 14:32, 03 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Przesyłam zapachy







Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:19, 03 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 727
Do góry
Kasia jaka to odmiana kuklika?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies