Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wilczy ogród 22:02, 02 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
Kawa napisał(a)



wwwwooooowwwww



Wooow do potęgi. Przecudownie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:01, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Piękne to miejsce, bardzo lubię takie surowe dechy i pale. Masz bardzo dużo pięknych miejsc w ogrodzie.





Dziękuję Dorotko
Funkie - Hosta 21:59, 02 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Titanium.
Mirkowy ogród (początki) 21:59, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Zdjęcie Hakonki dla Iwonki(Iwki)

I takie mam Rozplenice , będę je wymieniać na inne trawy .

Trzcinnik KF super się rozrasta.
Funkie - Hosta 21:54, 02 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Albopicta.
W samym słońcu 21:50, 02 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Oto baronessy,sztuk 3. Każda w opłakanym staniem..żyć żyją,ale czy coś z nich będzie? Ciężko miały bo panowie robiący kostkę nie najlepiej potraktowali część roślin...
Zasiliłam je jakimś nawozem,ale coś nowego muszę kupić bo nie wiem czy tamten się nadawał jeszcze..
Jutro biohumusem może podleje,może to coś da...


Glina i zielsko 21:50, 02 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13834
Do góry


No to mam płot.
Chwilowo z dziurą zostawioną w celu przejścia na zewnatrz żeby zrobić porządek z ziemia która została po wykopach dziur na słupki.

Bede musiala tez nawieź ziemi na długość 2 przesel i podniesc rosliny o jakies 15 -20 cm na rabacie poludniowej. Bo pod przęsłami sa dziurki.
Na szczescie nie mam tam duzo roslin jeszcze.




Dziś sasiad zadwonił powiedziec meżowi że postawiliśy bunkier.
Takie u nas smalltoki sąsidzkie.
Choroby klonów, klon - Acer 21:50, 02 cze 2021


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Do góry
Czy to już pierwsze objawy mączniaka? Crimson Sentry. Listki wyginają się brzegami do góry, tracą intensywność koloru i mają białe małe kropeczki które łatwo usunąć.

Funkie - Hosta 21:49, 02 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Quenn Josephine.
Mirkowy ogród (początki) 21:48, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Baptysja prawie kwitnie .
Kolory różne odcienie.



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:47, 02 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
9.05.21 Moje wiosenne gwiazdy, czyli magnolie, jeszcze "świecą" w oddali

Ptaki w tym roku nie "brodzą w rzeczce niezapominajek" bo te przeniosły się w inne miejsca ogrodu

Mirkowy ogród (początki) 21:41, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
I taki szerszy widok na mój ogród.
Kanciki do zrobienia.
Trawka siana wiosną po pierwszym koszeniu dziś .



Ogrod stewardessy 21:38, 02 cze 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
Dzieki dziewczyny. Tylko uświadomiliście mnie w przekonaniu, że mialam rację.

Sprzedawca niestety potraktował mnie jak piesek krzaczek .

Pieniędzy nie odzyskam, Anabellek od niego też raczej nie dostanę.
Trudno.
Dostałam kilka sadzonek od sąsiadki i będę jutro wymieniać.

Dzisiejsze ujęcie. Krzewuszka w tym roku "oszalala".

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 21:35, 02 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Roocika napisał(a)
Piękne te storczyki


Uwielbiam storczyki







Mirkowy ogród (początki) 21:33, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Kilka zdjęć części leśnej.
Hosty i niezapominajka leśna zaczyna kwitnąć.
P


Tu przeniosłam Hortensje Anabel bedą miały mniej słonka.
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 21:32, 02 cze 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
popcorn napisał(a)


Pierwsza truskawka dziś ale sporo wypadło i widzę że chyba to ostatni sezon tych krzaczków i trzeba odnowić i miejsce i krzaczki.


Truskawki to max 4 lata, tak rodzice prowadzą gospodarstwo a wczesniej dziadkowie. najlepiej i najwięcej sadzonek jest na krzakacz pierwszorocznych, zawsze z tych były brane flance.
Ogród w Tarnowie 21:13, 02 cze 2021


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry






Do raju daleko - u Ewy 21:10, 02 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Tarcia, tak wygląda moja kalina. Obraz nędzy i rozpaczy.


Ewa, a widać jakieś szkodniki?
Moja kalina też ma część takich poskręcanych liści. Mnie się wydaje, że mojej pąki przymarzły i te liście się takie koślawe wykluły, nowe już są ładne. Moja przemarza, musiałam przyciąć. A Twoja coś wypuszcza?
My OZE też przymarzła (nie wiem jaka to kalina).
Pozdrawiam Ewo.
Ogród w Tarnowie 21:07, 02 cze 2021


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Kilka dzisiejszych fotek








Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 21:06, 02 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
mirkaka napisał(a)
Wróciła, tylko nie do swojego wątku
Obstawiam że wróci jak zakwitną storczyki


Dobrze obstawiłaś he he Sezon ze swoimi regułami poprzestawiał jak chciał. Jeden dzień ze słońcem, sześć pochmurnych z opadami i silnym wiatrem.
Walczę ze ślimakami, mrówkami, z pędrakami, o ćmie nie wspomnę nawet!
Z roku na rok coraz trudniej mi walczyć z przeciwnościami. Ale póki co, nie daję się. Z Twojej inspiracji Dzięki



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies