Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:42, 28 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Morderstwo w ogrodzie


kocimiętki zgrały się z glicynią

W ogródku emerytki 23:30, 28 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Danko, dzięki

Domowe rośliny to u mnie kaktusy i nie mam problemu
Mam do przycinania 5 sosenek i kilkanaście innych iglaków i mi się nie chce

To gigant, a nie hosta

Nie uwierzysz póki nie zobaczysz zdjęcia poniżej, moje marzenie się spełniło i to za całe 30 zł

I pomyśleć, że szukałam daleko, a znalazłam w szkółce w sąsiedniej wsi i było kilka egzemplarzy

I przy okazji nabyłam miniaturowego rodka Blumiria.

I lilaka Palibin

I buka.
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 23:27, 28 maj 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Miłego i słonecznego weekendu życzę zaglądającym







Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:56, 28 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
I na koniec sesji zdjęciowej graby, które dobijam. Póki co w miarę są ok, te całkiem ogołocone z gałęzi chyba lepiej. No ale ostatnie parę dni sporo padało. Teraz ma być tydzien suszy... Czas pokaże.
Pozostała część przedszkola ma się super. Jesienią w tej cześci muszę rozłożyć kompost. A późną jesienią trochę przekompostowany obornik .



Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:54, 28 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
To pierwsze to szpinak czy szczaw? Bo nie pamiętam oczywiście i ciężko mi rozróżnić... a siałam i to i to....

Drugie to buraczki z kolorowymi łodygami. Co z nich można zrobić? Zupełnie nie wiem, nigdy nic nie robilam. Jak sałatę traktować?

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:52, 28 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Raczkujący żłobek orlików i jeżówek. A co - niech sobie radzą. ale tak cichutko trzymam kciuki zwłaszcza za jeżówki.

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:49, 28 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Bodziszek. Mój pierwszy zakup na próbę. Nie wiem czy się polubimy. Muszę poobserwować. Ten z tych małych, jakoś tak płasko rośnie. Mało zadarnia. No jeszcze zobaczę czy się polubimy.... Ale kwiatki ładnie świecą i mają ładny, mocny kolor.


Czy to tylko teraz bodziszki mają takie straszne ceny? To covid? Trend czy może są tak ciężkie w hodowli? Marna sadzonka, pojedyncza ponad 5 eur!

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:48, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Z aktualności:
Można już skromnie podjadać jagody kamczackie.
Kwitnienie zaczynają krzewuszki Purpurea nana.



Zapączkowała się lawenda i irysy syberyjskie.





Kwitnie zawciąg nadmorski.


Żurawka krwista wypuściła kwiatostany.



Rodgersja zagarnia coraz więcej przestrzeni.



We frontowych zakamarkach zakwitła Nowa zembla.



Nowa pergola nie będzie miała udanego debiutu. Róże pnące potraciły praktycznie główne pędy (przemarzły) i trzeba czekać na rozrost nowych.

Wilczy ogród 22:47, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Magleska napisał(a)


Wacław
jak narazie to bardzo chcę jechać ....zobaczymy ,czy się uda




No pięknie
Ach te twoje kloniki,cudne są
Rodki też dają już popis, Piękne je masz
Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 22:46, 28 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Swoje, cieszą najbardziej.
To już 2gi zbiór [pierwszy to było dokładnie 2 truskawki].
Agrest rośnie, maliny kwitną, porzeczki też ładne.


z mniej fajnych rzeczy to mama na podstawie zdjęć stwierdziła, że truskawki mają mączniaka i chyba przędziorka. Nie ma jak wprawne oko!


Wilczy ogród 22:45, 28 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
pospamuję ,bo nie wiem sama ,które zdjęcie fajne





reszta fotek rano ....
Dobranoc
Wilczy ogród 22:45, 28 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
padam na pysk ,ale się pochwalę ....skończyłam ostatnią rabatę ( w tym sezonie )
z seriii było i jest
zamiast wiaty ,która nie wiadomo kiedy będzie -zrobiłąm sobie placyk ogniskowy
był sobie taki bur...lik
przez ponad rok napewno -jak nie dwa ,ale rachubę straciłąm


jest
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 22:44, 28 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 22:42, 28 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 22:41, 28 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Całkiem nowy fragment rabaty limonkowej - róg




Za drzwiami do ogrodu... 22:40, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)

Wysyłam jeszcze trochę tulipanów. I pozdrawiam



Aniu, cudnie ci tulipany kwitły
A jak tam dalsza wiosna ???
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 22:39, 28 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14142
Do góry
Perukowiec pięknie wygląda podświetlony popołudniowym słońcem...


Rodek kupiony 2 lata temu za 20 zeta w Biedrze - zdrowy i bezproblemowy


I rodek zastany na działce, który rozrósł się i zawsze pięknie kwitł, a w tym roku ma dosłownie kilka kwiatów... Nie wiem ocokaman... Ma zachwycający kolor, nie udało mi się uchwycic jego soczystości...
Zółte mazy na liściach to pył z sosen.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 22:39, 28 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Zacisze Alicji 22:39, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Alija napisał(a)
Hanusiu! Bardzo dziękuję i również życzę miłego weekendu.


To taką już masz cudną piwonię ??
To drzewiasta ??
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 22:38, 28 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies