Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
16:20, 28 maj 2021
Piękne zdjęcie, tęcza w Twojej bramie. Miejmy nadzieję, że na lepszą pogodę. Ja właściwie to jestem zdziwiona, że to już koniec maja, w ogóle go nie poczułam, ciągle zimno, mokro. A tu już czerwiec prawie, oby był cieplejszy.
Pozdrawiam i prawdziwej czerwcowej pogody życzę.
