Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka
00:19, 28 maj 2021
Odcinek 2
W sumie fajnie jest być gwiazdą. To jeszcze z profilu cyknij!
Dobra lecę!
O! A to co?
Oj! Kiwa się! Niefajne!

Uciekam!
Najlepiej na drzewie
THE END
W sumie fajnie jest być gwiazdą. To jeszcze z profilu cyknij!
Dobra lecę!
O! A to co?
Oj! Kiwa się! Niefajne!

Uciekam!
Najlepiej na drzewie
THE END