Od nowa ... na przekór wszystkim
14:44, 25 maj 2021
Przez ten zimowy czas tak się rozleniwiłam, że ciężko było ruszyć dupsko do ogrodu. Wszyscy czekali na wiosnę a mi się nie spieszyło
wiedziałam co mnie czeka jak śnieg zniknie i ustąpi mróz
to zdjęcie z początku marca, jak widać śnieg jeszcze leży, a o wjeździe do garażu mogę zapomnieć
tak więc, czeka mnie znowu demolka, mózg już paruje od myślenia co tu zrobić, żeby było dobrze i w miarę wyglądało. O kostce mogę zapomnieć bo kasy na nią nie mam, zresztą chyba bym nawet nie chciała mieć takiego długiego podjazdu całego w betonie. Skłaniam się do wysypania żwirem
to zdjęcie z początku marca, jak widać śnieg jeszcze leży, a o wjeździe do garażu mogę zapomnieć
