Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 14:44, 25 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Przez ten zimowy czas tak się rozleniwiłam, że ciężko było ruszyć dupsko do ogrodu. Wszyscy czekali na wiosnę a mi się nie spieszyło wiedziałam co mnie czeka jak śnieg zniknie i ustąpi mróz


to zdjęcie z początku marca, jak widać śnieg jeszcze leży, a o wjeździe do garażu mogę zapomnieć tak więc, czeka mnie znowu demolka, mózg już paruje od myślenia co tu zrobić, żeby było dobrze i w miarę wyglądało. O kostce mogę zapomnieć bo kasy na nią nie mam, zresztą chyba bym nawet nie chciała mieć takiego długiego podjazdu całego w betonie. Skłaniam się do wysypania żwirem
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:45, 25 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Zdjęć wiosennych nie mam, bo nie robiłam. Jakieś ostatnie pstryki, ale też nic ciekawego. Mam nadzieję w tym roku w końcu uporządkować ten mój ciągły bałagan. Nie mogę przejść do kolejnej rabaty, dopóki nie wysadzę jednych roślin, oczywiście wcześniej muszę znaleźć im miejsce i tak w kółko. Nasadziłam tego od groma, u rodziców jeszcze cały zagon traw namnożyłam, wszystko mam, teraz tylko jakoś to sensownie posadzić

Miejsce po zeszłorocznym basenie idealnie się kopie, wszystko struchlało, takie kopanie to przyjemność


jeden dzień i rabata prawie gotowa świdośliwa, kule cisowe ( może kiedyś będą kulami), montana. Wcisnęłam jeszcze szałwię i liatry. Oczywiście pieskom trzeba pokazać, gdzie wchodzić nie można



bukszpany nawet w tym roku ładnie wyglądają

cisy też



____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:47, 25 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363




____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:50, 25 maj 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
to chciałam teraz zapełnić, ale muszę się poradzić Was, bo chyba znowu nakokosiłam


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magleska 14:54, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Iwona
jesteś ....super ....i ile fajnego się podziało -mieszkasz już w domku ,ogród już fajnie się prezentuje - namnożyłas sobie tyle traw ,że od razu jest efekt
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mirka 15:19, 25 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
iwka napisał(a)
to chciałam teraz zapełnić, ale muszę się poradzić Was, bo chyba znowu nakokosiłam



Miło się ogląda nawet błocko fajnie wygląda.
Iwonka ja tu widzę duże zmiany i myślę że będzie fajnie .
A teraz co ty tu nakokosiłaś ja nic nie widzę
O co kaman
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anda 16:33, 25 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Iwka A Ty nie miałaś planu na ten kawałek?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 21:33, 25 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
Jeeej! W końcu jesteś!

Rośliny masz, a to najważniejsze.
W planowaniu ludziska pomogą

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
eVka 22:18, 25 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale extra, że się pojawiłaś na O. Będziemy działać!
Powiedz trawa w miejscu po basenie całkowicie wygniła?
____________________
Kawa 10:37, 26 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jjjjeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj!!!!


no nareszcie!!!

a przed cisami ta jasna trawka to co ? jakas molinia? trzcinnik? czy co>
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies