Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ślimaki 11:12, 23 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Do góry
Też walczę ze ślimakami. Zjadły mi doszczętnie 2 młode hortensje Anabelle a obok rosną Mount Blanc i nawet ich nie tknęły.


Dobrały się też do rudbekii ale chyba najbardziej smakuje im chmiel zwyczajny.


Ja walczę z nimi na noże - co wieczór około 20-21 nakłuwam każdego zauważonego ostrym nożem tak żeby wyleciała z nich treść pokarmowa i tak zostawiam. Kolejne które przychodzą nie interesują się już roślinami bo wolą wyjadać to co wypłynęło z ich przyjaciół W niektórych miejscach powstały mogiły zbiorowe.

Wczoraj jednak sypnąłem niebieskie granulki, zwierząt nie mamy a dzieci zostały odpowiednio przeszkolone które miejsca mają omijać szerokim łukiem. W nocy padało więc wyszły na niebiską wyżerkę i była prawdziwa rzeź. Dziś wszędzie wokół granulek pełno śluzu i trupów.
Ogród pod pliszką 11:12, 23 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 501
Do góry
Szarobiałego ogrodowe początki. 11:00, 23 maj 2021


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:51, 23 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21518
Do góry
Kasya napisał(a)
Kasiu Mrokasiu, pokaz listki swoich dereni „przykwiatkowych”


Proszę bardzo
Kousa Schmetterling


Kousa China Girl


Wg mnie bardzo podobne, nie rozpoznałabym po liściach który jest który.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:26, 23 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Świetna ścieżka

Dzieki

Szarobiałego ogrodowe początki. 10:26, 23 maj 2021


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Wiosennie


Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 10:14, 23 maj 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Choć z daleka nie jest tak źle. ...

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 10:12, 23 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Anusia napisał(a)
Aniu dzieki. Roslinnosc bujnela a ja daleko z pracami. Kanty nie porobione, dorembosy z starymi podporami, taras nie pomalowany. Na plus jest to, ze miedzy nimi powstala nowa rabatka z trawami. Tak to nowosc!
Moze nie taka okazala ale jest. Ogolnie jestem w niedoczasie. Konczymy w tym tygodniu montaz kuchni. Robimy wszystko sami. W ogrodzie kosze tylko trawe i cos nie co powypielam a pogoda jak pogoda nie rozpieszcza.





Aniu, widok bardzo ładny. Ja to mam wrażenie, że im jesteśmy starsi, tam czas bardziej pędzi.

Pozdrawiam Aniu
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 10:11, 23 maj 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Hania ja będę też dosadzać jeszcze kosodrzewiny pomiędzy brzozami. I do tego jeszcze jakieś trawy i rozchodniki. Wszystko w planach bo brzozy zostały zaatakowane przez szkodniki i teraz wyglądają tak. ...

Małymi krokami-Ogród Wioli 10:02, 23 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Do 14 godziny nie padało,więc zrobiliśmy ściankę bardzo mi się podoba jeszcze jak miskanty Morning light podrosną będzie super
Teraz jest komplet z altaną...

Przed


Po




Ale booskooo!!!!
Muszę tak sobie zrobić
Nasz przydomowy ogródek 09:54, 23 maj 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry




Nasz przydomowy ogródek 09:51, 23 maj 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Dzień dobry Oliwko. Ale się cieszę że odwiedziłaś nasz ogródek. Po porady to ja mogę się udać do Ciebie. Byłem kilka razy n twoim cudownym balkonie ale bez wpisu.
Dzięki w imieniu swoim i Hani. Od czasu do czasu bawimy się słówkami.

Haniu a jakże - szwarne dziouchy u mnie zawsze mile widziane. Nie jest gorąco i typowo majowa pogoda. Przyroda nadrabia opóźnienie w szybkim tempie.

Parę szczegółów że tak jest.




Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 09:48, 23 maj 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Kupiłam klona i morwę chyba nie mogę już jeździć do ogrodniczego bo ciągle coś kupuję
Chwasty w trawniku 09:29, 23 maj 2021

Dołączył: 19 sie 2020
Posty: 8
Do góry
Witam
Mam trawnik tzw elegant czyli trawa składająca sie z różnych odmian kostrzew.
Czy te trawy na fotkach to jakaś odmiana kostrzewy czy może chwasty ? Jest to trawa bardziej rozłożysta.





Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:21, 23 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
I leniwa niedziela

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:11, 23 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Derenie derenie, ciężko odróżnić i rozpoznać
Nn podejrzany o bycie Samaritan


Nowy nn


Stellar pink


Kousa odmianowy


Nn... może zwykły kousa ?


Zwykły kousa chiński


Kousa odmianowy


Kwiecisty


Kousa odmianowy

Ogród do odnowy 09:10, 23 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14137
Do góry
Czy ktoś jest w stanie ocenić co to za buk? Z pewnością miał metkę jakiej podstawowej odmiany


Ptasi gaj 09:03, 23 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Trzcinnik lubię go nie zawodny wcześnie zaczyna życie







Może przytnę radykalnie polibina. Błękitny anioł dobrze rosnie, róża pnąca przycięta więc nikt powojników nie będzie przeszkadzał




cudne wiosenne drzewka i iglaczki.Ladny ogród Porzadeczek jak ta lala ,rosliny dopieszczone, kiedy Ty to ogarniasz?Gratuluję i pozrawiam
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:01, 23 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Kaśka, ten dereń ma listki z rumieńcem, może to Cappuccino?

Tak się prezentuje w całości
W sumie to spodobała mi się zabawa w niespodzianki
Wszystkie derenie są ładne nawet te zwykle

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 08:55, 23 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Do góry
Kasia_CS napisał(a)



Kasiu, co to za trawa w tle? Jakiś carex? Wygląda genialnie!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies