Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pod lasem 19:57, 22 maj 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Na dobranoc wrzucam deszczowe obrazki od Kwarteta












Ptasi gaj 19:56, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Mirka napisał(a)

Elu jaki porządeczek Tuje masz piękne ta rabata jest super.Miałaś tam dosadzić hortensje o ile dobrze pamiętam albo trawy.
Co dosadziłaś?



Tak się na mordowałem z ta rabata, najpierw wypieliłam, karton gruby i kora. Tam są różności, ale jeszcze dosadze coś. Przyjedziesz to zobaczysz


Po prawej piękna żurawka pod każdym względem, druga zimę bez uszczerbku liście trochę obmarzly u dołu.



Kalina Watanabe zaczyna kwitnąć





Jak więcej błędów nie popełnić...... 19:53, 22 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Sezon na tulipany dobiega końca, chociaż nie mam ich dużo mimo wszystko trochę żal

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 19:52, 22 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kasya napisał(a)
Co to jest te białe kwiatuszki ?
Sliczna kompozycja


To trybula leśna
Ravenswing' - mam ją posadzoną w doniczki do sprzedaży. Jest niesłychanie uniwersalna, pasuje do łąk, ognistej rabaty ale też do roślin cebulowych.
Małymi krokami-Ogród Wioli 19:43, 22 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Po deszczu wyszło słoneczko








Glina i zielsko 19:43, 22 maj 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13812
Do góry
Dziewczyny dziękuje Wam za dobre słowo. Wygląda na to że dalo się załatwić to co trzeba w życiu i będzie ok

Dziś sobie po pracy pokopałam. W ziemi uprawnionej glebogryzarką po ok 2 tyg żywy jest tylko Perz. Trawa i inne zielsko przegnily ładnie.
Staram się dobrze wykopać korzenie perzu.

Jak myślicie czy resztki perzu pod grubym kartonem i korą zgniją?

P.s. na bajzel prosze nie patrzcie.






Zaraz po pracy objechałam moje 2 najbliższe szkółki.
Kupilam jednego derenia szczepionego i posadzilam juz zamiadt hakuro bo zbrązowiała. Teraz mam 7 dereni.
Natomiast w drugiej szkółce kupilam 5 buczkow dawyck purple.
Takich ok 120 cm.
Zamiast grabowej rabaty będzie bukowa. Powstanie w czerwcu jak bedzie plot i obrobie moje 2 mega rabaty. Tam gdzie teraz mam zbiorowisko przypadkowych drzewek.




Zupke zrobiłam na jutro i lece jeszcze do ogrodu.

Liliowo i kolorowo:) 19:41, 22 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Urszulla napisał(a)
Ciekawy ten dereń zadarniający, gdzie go posadziłaś?


Tez mi sie podoba bo ma jasny kolor, pod hortensją Tardivia , zrobie fotke to pokaze, ale bardzo wolno przyrastał mam go ze trzy lata chyba, od małej sadzonki ale teraz już go widać

Pontyjska też wolno rosnie ale już cieszy oko. Aleja rodkowa coraz wyzsza, niz zielonej osłony na płocie nie widać. Jesienią obciełam do zera wierzbe.





No i znowu grzmi, oby nie grad
Małymi krokami-Ogród Wioli 19:38, 22 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Do 14 godziny nie padało,więc zrobiliśmy ściankę bardzo mi się podoba jeszcze jak miskanty Morning light podrosną będzie super
Teraz jest komplet z altaną...

Przed


Po


Ogród Grodzi 19:34, 22 maj 2021


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Do góry
Ptasi gaj 19:33, 22 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry


Elu jaki porządeczek Tuje masz piękne ta rabata jest super.Miałaś tam dosadzić hortensje o ile dobrze pamiętam albo trawy.
Co dosadziłaś?
Ogród Grodzi 19:31, 22 maj 2021


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Do góry
Witajcie po rocznej przerwie wróciłam podziwiać Wasze ogrody i zaczerpnąć masę inspiracji od Was... Oto kilka zdjęć z mojego ogrodu...
Ptasi gaj 19:23, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Główka czosnku jak duża cebuli







Dla odmiany czas na zmiany... 19:10, 22 maj 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
To jeszcze jedno. Robione dosłownie przed chwilą

Blaski i cienie nowego życia 19:03, 22 maj 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Liliowcową widzę z okna domu, ale fotki nie mogę pokazać bo wtedy dom sąsiada mam w kadrze. Dlatego zdjęcie jest z innego ujęcia i widać mój kompostownik pod oknami(który się przerabia do przyszłego roku pod upatrzone róże).

Liliowcowa ma z przodu obwódkę bodziszkową a z tyłu musi Sylwia przypomnieć co mi dawała bo zapomniałam nazwy pośrodku mam molinie- już je widać bo ciemnozielone są. Na końcu dąb błotny kolumnowy.
Ta rabata to będzie rarytasik lata choć jeszcze nie wygląda.
Ptasi gaj 18:57, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
CD



Konwalii masa



Kalina zimozielona



Jak feniks z popiołów 18:56, 22 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
wiklasia napisał(a)
trochę żółci


Mniam, mniam...
Ja tu widzę tylko zielony
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:50, 22 maj 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Szachownica docięta wg nowych sznurków.

Było super. Nie widziałam potrzeby by poprawiać. Ale teraz jest superhiper. Te zachodzące na siebie narożniki ... Idealnie.
Ptasi gaj 18:48, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Ogród w deszczu

Choina kanadyjska ok 4 metrow i dęby







Nowa z hostami jeszcze żółte do przesadzenia

Jak feniks z popiołów 18:43, 22 maj 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry


Nic specjalnego się nie dzieje. Rośliny rosną, słonko świeci, deszczyk pada, ogrodnik pije kawkę gapiąc się na zieleń. Zwyczajna kolej rzeczy.
I klona nabyłam. Tak przy okazji, mimochodem
Ptasi gaj 18:41, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
pestka56 napisał(a)
U mnie prosa, w jeszcze gorszej sytuacji. Ledwie, ledwie. Z każdej z 9 kęp połowa co najmniej martwa, a reszta pokazuje pojedyncze pędy Taki podły rok dla traw.



Trawy i róże pnące tragedia w tym roku

Taka mam kępę tej trawy po prawej ta rozowa z Memory wszystko w porządku



Róże - Laguna i News dawn. Zastanawiam się czy radykalnie nie przyciąć. Wycinanie po jednym badyli i szarpanie się to bez sensu.



Takiej Laguny w tym roku nie będzie



Trawa preriowa po lewej po prawej palczatka miotlasty "blues paradaise" czekam, ale życia tam nie widzę

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies