Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pod lasem 11:11, 22 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Kilka widoczków zostawiam.





A ja podziwiam ten "stóg" pod dwiema brzozami, stożkiem się tego nazwać nie da - nie przystoi

Ja za piękne kwitnienie azalie wielkokwiatowe bardzo lubię, ale fakt fktem po raz pierwszy od kilku lat w zeszłym roku miały grzyba i terz na wiosnę nie zakwitły osłabione.

Gosiek33 napisał(a)



Zapomniałam jak Twój ogród jest piękny


Do azalii wielkokwiatowych mam identyczny stosunek - i też rosną u mnie z tyłu rabaty, tyle, że grzyba nigdy nie łapały. A jak im coś było to tnę nisko i odbijają


Ja w sumie nigdy jeszce nie ciachnęłam żadnejz moich "aż dwóch" wielkokwiatowych ale mogę napisać, że przychodzi moment, że się nawet same zagęszczają - puściły mi od dołu pojedyncze pędy.
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 11:06, 22 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Damy radę. Ogródkowanie prawie jak praca na siłowni

Dwie taczki chwastów z warzywnika zanim zaczęło padać.

Groszek pięknie rośnie, sięga mi do pasa. Ze dwa trzy tygodnie i będzie

Bób zaczyna kwitnąć. Szparagi zebrane:



Truskawki - kilka takich, z 10 dni i będą pierwsze?



Kurka zaczyna zachowywać się po kurzemu. Zaczyna się interesować i wędrować dookoła zamiast siedzieć w jednym miejscu i głodować i spać.

Miłego weekendu
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:02, 22 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Co to jest te białe kwiatuszki ?
Sliczna kompozycja
Moja lawenda wiednie 11:00, 22 maj 2021

Dołączył: 13 gru 2020
Posty: 5
Do góry
Witam wszystkich serdecznie,


mam nowe zapytanie i prosze o pomoc. Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza. Duzo pada. Moja lawenda stoi na balkonie, w tym roku zostala posadzona. Niestety jej piekne lodyzki zaczynaja wiednac. Moze byc tak, te od nadmiaru wody? Przesylam zdjecia.
Powinnam ja przesadzic, sprawdzic podloze...?
Drugie pytanie dotyczy mojej ukochanej oliwki, cos je jej listki! Co to moze byc? Poza tym liscie sa zwiniete w rulon.co jej dolega?

Pozdrawiam Was serdecznie
Daria
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:57, 22 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
[img


Taki mały brzdąc a jak kwitnie
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:57, 22 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:56, 22 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Pięknie
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:56, 22 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Nie mam pomysłu na ta ścieżkę na tyłach... czym ja wysypać żeby porządniej wyglądała
Tam się mocno zachwaszcza
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:55, 22 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
I poranne eksperymenty
Ciekawe czy cos z tego będzie i czy roślinki będą rosły tak jak ja chce ?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:53, 22 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Pięknie
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:53, 22 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Tak sobie postawiłam moje nowe nabytki i.... hmm
Czy te patyki u azalii pozostają patykami czy zageszczaja się liście ? Tzn czy azalie zrobią cień ?

Słoneczny Ogród 10:51, 22 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Kępa lilaków ogromna, robi fajne tło.
Gdzie kupiłaś Pirouette i za ile? Od lat na nią poluję.

Lilakows granicą międzysąsiedzka ma ok 50m

Pirouette kupiłam stacjonarnie za 38zl już mają pąki.
Powiem więcej myślałam że szybko wykupią, pojechałam po tygodniu i nadal stały te wielkie piekne róże w różnych odmianach


Działka prawie w Borach Tucholskich 10:29, 22 maj 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Gosiek piękny i niezbyt drogi (35zł)

Ala cedry to jedno z moich niespełnionych marzeń ogrodowych(Glauca Pendula), może w końcu zaryzykuję jak znajdę w rozsądnej cenie


długosz królewski Purpurescens


NN

chcieć to móc - namierzyłem to Blushing Lady
Ogród z zegarem 10:26, 22 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Agatorek napisał(a)
Wczoraj



I dziś



Jutro leżing, reszta zrywania darni później


Fajna ta ścieżka kamienna choć pielenia między kamiorami już Ci współczuję. Ja bym wybrała ziemię spomiędzy i nasypała grubo drobnej kory
Ogród z zegarem 09:59, 22 maj 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13811
Do góry
Agatorek napisał(a)
Wczoraj



I dziś



Jutro leżing, reszta zrywania darni później


Kawał dobrej roboty. Ładnie będzie. Leżenie jak najbardziej Ci się należy.
Miłej soboty i niedzieli.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 09:54, 22 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
mrokasia napisał(a)
Dziś miałam działać dalej na basenowej ale od rana boli mnie głowa i jakoś nie miałam woli kopania. Posnułam się po ogrodzie, popstrykałam trochę zdjęć, poleżałam na tarasie i tyle. Aaaa, nie, podlałam jeszcze warzywnik .
No to wstawiam te pstryczki i zaraz lecę pooatrzeć co tam u Was .



Zachwycam się!
Bardzo soczyście się zrobiło
Duże pole do popisu 09:44, 22 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
kasia1 napisał(a)
Tawuły Grefsheim. Są cudowne. Maleństwa jeszcze,a z daleka je widać. Do tego są całkowicie bezobsługowe.



Tutaj cała przyszła rabatka. Obłożyłam grubymi kartonami i wysypałam korą. Przyszły już hortensje Strong Annabelle, może dzisiaj je posadzę (przy ławce). Czekam jeszcze na baptysję błękitną i w tym roku na tyle w miejscu. Aaa, jeszcze przed ławką muszę przekopać, jak troszkę ziemia zmięknie po deszczu, by jesienią móc rosadzić funkie, które dostałam od Ewy z Raju.




Też je bardzo lubię jedne z moich ulubionych za wiosenne kwitnienie fajną oprawę ławeczka dostaje
Nieproszony gość w trawniku - przeniesiony 08:34, 22 maj 2021

Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 2
Do góry
Witam, wie ktoś co to może być za stwór? W trawie mam sporo takich dołków i chyba ich przybywa. Zaczęły się pojawiać jakoś z początkiem tego tygodnia. Dzisiaj rano jest mokro i deszczowo. Nowych dziur nie zaobserwowałem, za to dużo ślimaków . Może kilka faktów pomoże zidentyfikować przeciwnika. Ogólnie trawnik jest młody (2 lata), na wiosnę robiłem wertykulację i był efekt. Wzdłuż płotu przekopywałem ziemię pod tuje i w kilku miejscach były skupiska pendraków, więc niestety są obecne w moim ogrodzie. Jeszcze znalazłem kilka takich "bobków" (nie wiem czy są powiązane z dziurami). Z góry dzięki za pomoc.
Sezon 2017 u Hanusi 08:30, 22 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)

Miłego weekendu.


Miłego Haniu oby bez deszczu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies