Witam! Mieszkam na Podkarpaciu, niedaleko Rzeszowa. Od dłuższego czasu wędruję po Ogrodowisku i zwiedzam Wasze ogrody, są piękne. W końcu postanowiłam i ja pokazać swój ogród. Nie jest nowoczesny i wypieszczony, bo raczej skłaniam się w kierunku ogrodów naturalnych, no i ciągle brakuje mi czasu (z niecierpliwością wypatruję emerytury), ale i tak go lubię.
Zapraszam do siebie! Zacznę od przedogródka.
Oczywiście, że mam zaznaczony. Jest całkowicie odmienny od poprzedniego. Ten jest taki uporządkowany. Tamten był taki trochę "szaleńczy". Pamiętam jak pasjami kupowałaś do niego rośliny. Super, że sporo przeniosłaś do nowego.
Trafiłam do Ciebie w poszukiwaniu jaśminu gwiazdkowego
Ale piękny i wielki okaz
Pamiętam z wakacji ten powalający zapach.
Próbowałam ukorzenić odciętą gałązkę ale bez powodzenia.
Chciałabym go kupić, nawet sprawdzałam w internecie.
Czytałam, że sprzedawcy nie zawsze sprzedają ten gatunek i można kupić zamiast gwiazdkowego azjatycki.
Czy Twój zimuje w gruncie?
A może zrobiłabyś mi sadzonkę, pokryję koszty wysyłki
Pozdrawiam
Darcia, mam kostkę granitową 10x10 ciętą po bokach w kolorze ciemnego szarego jednolitego koloru. Wszędzie są jasne łaciate lub czarne, łupane a nie cięte.