Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zacisze Alicji 17:12, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Alija napisał(a)
Pola! Milka! Bardzo dziękuję za miłe powitanie! Zapraszam serdecznie do mojego ogrodu!
Przedogródek - ciąg dalszy.




To ujęcie jest tak cudne, że musiałam zacytować Witam się w Twoim ogrodzie
Zacisze Alicji 17:11, 10 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Bardzo lubię białe kwiaty.
Motylogród 17:11, 10 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
I mój ukochany las, miejsce spacerów, gdy w ogrodzie chwilowo brak pracy







Motylogród 17:06, 10 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
A teraz prawdziwa zima, dawno takiego śniegu nie było





Zdjęcia są sprzed 2 dni, dzisiaj było go już mniej
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 17:04, 10 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Pola napisał(a)

I to zdjęcie też koniecznie do wątku tematycznego Może nawet nie wiesz, że taki wątek istnieje
Motylogród 17:04, 10 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Z września mam tylko jedną fotkę



To już pierwsze październikowe przymrozki





Taką piękną firankę miałam w oknie

Zacisze Alicji 17:04, 10 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Teraz trochę roślinek.


Maruna sieje się sama wszędzie.



Trochę wiosennie.
Trzmielina - Euonymus 17:03, 10 sty 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Do góry
A to moja trzmielina, której niestety nie zabiorę do nowego ogrodu Zostanie u mamy
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 17:02, 10 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Pola napisał(a)




Ooooooo jak tu ładnie, nie mogę uwierzyć, że jestem tu pierwszy raz. Witaj
To zdjęcie wklej do wątku tematycznego "Ładne widoki z okna".
Zaznaczyłam oczywiście Twój wątek i będę częściej zaglądała
Ogród bez reguł 16:59, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
galgAsia napisał(a)
Bez traw miałabym o tej porze zupełnie łyso...



Asiula, zaglądam nieśmiało. Chyba się u Ciebie mega bardzo pozmieniało. Tyyyle traw!

Szydełkowe cudaki niezmiernie mi się spodobały. Jako dziecko szydełkowałam ubranka dla moich lalek, a teraz... hm, szkoda że czasu brak.

Uściski, całuski i życzenia najlepsze zostawiam
Zacisze Alicji 16:58, 10 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Pola! Milka! Bardzo dziękuję za miłe powitanie! Zapraszam serdecznie do mojego ogrodu!
Przedogródek - ciąg dalszy.




Katalpa - Catalpa 16:50, 10 sty 2021

Dołączył: 21 lip 2020
Posty: 6
Do góry
Dzień dobry - mam 3 katalpy 8 letnie sadzone maj 2020 - chciałbym je prowadzić max w takiej kulce https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/215/2157289/thumb_original.jpeg

obecnie tak to wygląda - czy toś mi jestw stanie zaznaczyć na fotkach i doradzić jak ciąć ?





będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Zacisze Alicji 16:31, 10 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Witam! Mieszkam na Podkarpaciu, niedaleko Rzeszowa. Od dłuższego czasu wędruję po Ogrodowisku i zwiedzam Wasze ogrody, są piękne. W końcu postanowiłam i ja pokazać swój ogród. Nie jest nowoczesny i wypieszczony, bo raczej skłaniam się w kierunku ogrodów naturalnych, no i ciągle brakuje mi czasu (z niecierpliwością wypatruję emerytury), ale i tak go lubię.
Zapraszam do siebie! Zacznę od przedogródka.







Ogród wśród pól i wiatrów 16:19, 10 sty 2021


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
m_gocha napisał(a)
Jola! co tak cichutko?
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok?
Macham... i na fotki czekam
Miejsce w pierwszym rzędzie zajęłam


Hej Małgosia Cichutko.. bo wiesz, ja z natury spokojna jestem, hehe
Ale odmachuję i fotkami poczęstuję Chyba powoli w jesienne klimaty wejdę



Pozdrowienia dla Ciebie

Ogród z rzeźbą 16:18, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Tak, tak wiem, że tulipanów już nie ma, ale mam je w pamięci
Zaznaczyłaś mój nowy wątek?
Jak Ci się podoba mój nowy ogród? Zupełnie inny inż poprzedni prawda


Oczywiście, że mam zaznaczony. Jest całkowicie odmienny od poprzedniego. Ten jest taki uporządkowany. Tamten był taki trochę "szaleńczy". Pamiętam jak pasjami kupowałaś do niego rośliny. Super, że sporo przeniosłaś do nowego.


Ogród z rzeźbą 16:13, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry




I kulki cisowe nieuczesane


Ogród w budowie - nieustającej 16:11, 10 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Gabriela napisał(a)


Nie każdy oczar pachnie. Bardzo polecam oczary do zimowego ogrodu, możesz sprawić sobie Aphrodite, choć później kwitnie, wyjątkowo piękny, ma dwukolorowe kwiaty.

Nie mam jaśminu polyanthum, uprawiam od trzech lat w dużej donicy jaśmin gwiazdkowy, czyli trachelospermum jasminoides.
Przycinam go wiosną i po kwitnieniu, ale on potrafi zakwitnąć dwa razy w roku, wiosną i potem w lipcu. Zapach jest niezrównany, zwłaszcza w ciepły dzień.





Hej.

Trafiłam do Ciebie w poszukiwaniu jaśminu gwiazdkowego
Ale piękny i wielki okaz
Pamiętam z wakacji ten powalający zapach.
Próbowałam ukorzenić odciętą gałązkę ale bez powodzenia.
Chciałabym go kupić, nawet sprawdzałam w internecie.
Czytałam, że sprzedawcy nie zawsze sprzedają ten gatunek i można kupić zamiast gwiazdkowego azjatycki.
Czy Twój zimuje w gruncie?
A może zrobiłabyś mi sadzonkę, pokryję koszty wysyłki
Pozdrawiam
Ogród z rzeźbą 16:08, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry





Przerwa na kawę... 16:05, 10 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)


A co to jest za kostka?
Ja tą ścieżkę widzę tak:

Darcia, mam kostkę granitową 10x10 ciętą po bokach w kolorze ciemnego szarego jednolitego koloru. Wszędzie są jasne łaciate lub czarne, łupane a nie cięte.

Dzięki za pomysł! Ma sens!
Ogród z rzeźbą 16:05, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Jeszcze troszkę zimowych obrazków ogrodowych:






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies