Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

sylwia_slomc... 20:21, 08 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81796
Miło, że Się odzywaszDobrego sezonu życzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 20:38, 08 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ela, wszystkiego dobrego w Nowym Roku Udanego sezonu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ania111 20:43, 08 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witaj Zgubo
Fajnie , że się znalazłaś
____________________
Ania Spelnione marzenie
Mariposa 22:30, 08 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Ooo, jak miło, że jesteście. Stęskniłam się za Wami, serio!
Dziękuję, Dziewczyny, serdecznie za życzenia, oby ten rok wszystkim nam przyniósł tylko dobre doświadczenia.

____________________
Ela Motylogród
Mariposa 22:55, 08 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Chodząc po Waszych wątkach, widzę podsumowania i wspomnienia zdjęciowe. Ja w tym roku zrobiłam niewiele ogrodowo, ale za to dokończyłam wszelkie niewdzięczne prace wokół domu - nareszcie mam wymienione ogrodzenie boczne, frontowe, a także kostkę. Zostało tylko dokończyć taras. Fachowców miałam i latem, i jesienią, nie było nawet kiedy zdjęć robić.
Poszli sobie dopiero w listopadzie, więc rzuciłam się na kopanie - udało mi się przygotować pod rabatę wzdłuż ścieżki wejściowej do domu - na wiosnę już tam coś posadzę.
W międzyczasie, w miejscu dawnego warzywnika, posadziłam kilka drzewek owocowych, a pod warzywnik przygotowałam inne miejsce. Zrobiliśmy też (znaczy eM zrobił) wreszcie docelowy kompostownik dwukomorowy.
Mam również przekopany i wzbogacony w sierpniu pas ziemi wzdłuż frontowego ogrodzenia. Tylko na środku, niestety, leży znów góra ziemi, która czeka na wyrównanie wszelkich nierówności po końcowych pracach ziemnych.
Także na wiosnę czeka mnie jeszcze duuużo pracy...
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 09:36, 09 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No to teraz już będzie porządeczek. Rabatki frontowe obsadzisz i pozostanie już tylko podziwianie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 11:58, 09 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Oj, chyba jeszcze cały sezon mi zejdzie. Może w przyszłym roku zacznie się podziwianie ;D

Któregoś dnia powiedziałam do eMa, że mam już taras, więc w tym roku będę na nim leżeć. Odpowiedział mi:
"taaa, będziesz leżeć, chyba jak się przewrócisz..."
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 12:17, 09 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Oj, chyba jeszcze cały sezon mi zejdzie. Może w przyszłym roku zacznie się podziwianie ;D

Któregoś dnia powiedziałam do eMa, że mam już taras, więc w tym roku będę na nim leżeć. Odpowiedział mi:
"taaa, będziesz leżeć, chyba jak się przewrócisz..."


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 17:04, 10 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Z września mam tylko jedną fotkę



To już pierwsze październikowe przymrozki





Taką piękną firankę miałam w oknie

____________________
Ela Motylogród
Mariposa 17:06, 10 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
A teraz prawdziwa zima, dawno takiego śniegu nie było





Zdjęcia są sprzed 2 dni, dzisiaj było go już mniej
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies