Sezon 2017 u Hanusi
20:17, 08 sty 2021
Tak, Jolu. Był wtedy z nami. Tylko pojechali na skansen w Szymbarku. 3 .o1.2021 skończył 15 lat, jest wyższy ode mnie o głowę i jeszcze się pnie. Ma teraz ferie, i pewnie będzie jechał do dziadków pendolinem koło Ciebie. 
Gdzie te czasy, że można było umawiać się na spotkania? Gdzie ta keja, gdzie jest ten port?
Gdzie te czasy, że można było umawiać się na spotkania? Gdzie ta keja, gdzie jest ten port?





