Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Znowu na wsi 21:23, 03 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Joku napisał(a)
Nadzieja na wiosnę -

Kalina jak zwykle umila smętny zimowy czas.



Ale super, czy to pachnąca kalina?
Ogród z wilkiem zamkn. 21:20, 03 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Magleska napisał(a)


Ula sen zimowy z dala od forum ....nie ,na pewno nie ....może mniej się będę pisemnie udzielać ,ale będę

plany zaczynam snuć -co z nich wyjdzie -okaże się
Buziaki
ps. musimy się zdzwonić na ploteczki

zostawiam parę jesiennych przeterminowanych kadrów ( z początku listopada ),bo zaraz zmrożone trzeba uwiecznić







Madziu witam

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku przede wszystkim zdrowia i radości. Aby ogródek się rozrastał pięknie, aby nam pogoda dopisała.


Madziu nie byłam dawno ale jesień była w zeszłym roku piękna aby każda taka była. Kolory nie z tej ziemi wszędzie oby każda jesień tąka była.

Pozdrawiąma
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:08, 03 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Monia81 napisał(a)
nadal zachwycam się nieustająco tymi nasadzeniami i połączeniami (Ewuś buziak wielki)




Bardzo dużo zrobiliście i jest pięknie.
Bardzo mi się podoba ta rabata
W ogródku emerytki 21:06, 03 sty 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Ewo, koty dziękują
Tak, mam taką roślinę, nazwałam ją dziwadło.
Trochę nasion wysiałam w innym miejscu, może wykiełkują, resztę zostawiłam na samosiew, zobaczymy czy się uda.
Tak wyglądały nasiona w sierpniu.
Ogród w dolinie 21:02, 03 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Asia witam

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zdrowia i takich uśmiechów od syna jak najwięcej. Ogródeczka przemyślanego i ładnego i czego sobie życzysz.


Popatrz miałam odpisać a mam takiego lenia,że nic nie robię tylko zaglądam. Już kilka filmów zaliczyłam. Książkę czytam dosyć ciekawa.

Potoczek masz piękny tylko zaniedbany to lód czy mleko płynie. Ładne miejsce. Te świerki powinnas posadzić na podwyższeniu aby kiedyś nie zostały zalane.
Jak masz tam mokro to nie zapomnij posadzić choiny kanadyjskiej one lubią podmokłe tereny. Jeszcze metasekwoja lubi błotko.
Wstawiłam fotki usunę później. Choina to ta nad hortensja. Dosyć dobrze rosną


Trawy w donicach 20:34, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Trawy w donicach 20:30, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Trawy w donicach 20:28, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Trawy w donicach 20:27, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Trawy w donicach 20:25, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Trawy w donicach 20:22, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Trawy w donicach 20:19, 03 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:16, 03 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Basiek tak odrobina zimowej biżuterii

Ania sęk w tym żeby trafić na parkę lub obupłciowego

ogród uśpiony a myśli wędrują do gór zwłaszcza ze TV podgrzewa co i raz temat, a to lawina a to stoki i saneczki.


panoramka z Granatami w pierwszym planie i niewidoczną drabinką (zejście z Zamarłej Turni na Kozią Przełęcz)




i sławetna drabinka na Orlej Perci, niby zwykła ale zrobić pierwszy krok w przepaść nie jest łatwo bo jak widać szczeble uciekają ostro w prawo

pierwszy krok zrobiony ale drugi jest jeszcze trudniejszy bo trzeba puścić drążek a nogi nie ma gdzie oprzeć
i co - wisi i płacze a kto d... nie ..

to oczywiście z bardzo starego kawału pt. co to? wisi na ścianie i płacze - d.... nie taternik
to oczywiście nie ściana wspinaczkowa i nie taternicy bo dużo łańcuchów i innych pomocy ale mocne pazury się przydają
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 20:15, 03 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2021 Samych sukcesów ogrodowych życzę Wszystkim !


mira- Już zaczynam wrzucać do koszyków daliowe chciejstwa

Napia- Moje róże też troszkę chorowały, ale nie rozczulam się nad tym za bardzo. Niech się uodparniają

sonny
- Dzięki za odwiedziny, zapraszam

popcorn- Im bardziej się zagłębiam w temacie szklarni, tym bardziej się motam

Mój hippeastrum pięknie zakwitł, tylko jak go przechować,żeby w następnym roku zakwitł ponownie.

Mirkowy ogród (początki) 19:19, 03 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Mój żywopłot z Serbów


Mirkowy ogród (początki) 19:13, 03 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Agania napisał(a)
Trawy cieszą

O tak teraz robią klimat w ogrodach.Szczególnie Stipa zielona i wszystkie małe przesadzane jesienią też zielone
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 19:12, 03 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Przychodzę do Was z pytaniem .
Za naszym płotem ktoś kupił działkę , mocno podnosząc poziom gruntu , zapewne bedzie sie niedługo budował i potrzebuję się choć trochę odsłonić . Szukam drzewa liściastego o rozłożystej koronie w miejscu które zaznaczyłam .
Uwielbiam Nigry i pierwotnie był plan na następną ale teraz myślę , że moze cos innego , poszperałam po wątkach o drzewach ale nadal nie wiem .
na zdjeciu widoczne drzewo obok to właśnie nigra i z prawej strony na skarpie tez mam 4 nigry
Mirkowy ogród (początki) 19:08, 03 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Monia81 napisał(a)
Mireczko wszystkiego najlepszego w tym Nowym roku czytałam u siebie że kusi cię pofalowanie rabat?, ja jestem zadowolona, chyba mamy podobne wąskie działeczki, tak mi się kojarzy i u siebie nie widziałam jednak prostych rabat, co innego mi w głowie grało pozdrawiam

Witaj Monika w Nowym Roku
Masz rację nasze działki mają podobne wymiary.
Dziś się z em przeszłam po działce i coraz bardziej chcę zmian lini rabat. Coś do wiosny wymyślę i będę prosiła o pomoc
Miałam już wycinać ale są piękne i zdobią.

Mirkowy ogród (początki) 19:01, 03 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Lasek w szarościach.


Trawy w złocie


I brązy
Mirkowy ogród (początki) 18:53, 03 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Hortensja Kyushu fajnie wygląda taka zasuszona

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies