Nasz przydomowy ogródek
22:40, 27 gru 2020
Dzięki Haniu i nawzajem. Zdrowie i święty spokój to najważniejsze co nam potrzeba. U nas święta były bardzo wesołe i spokojne. Na wigilii było 7 osób i w pierwszy dzień świąt tak samo. Były śpiewy kolęd , granie na 2 instrumenty i szaleństwa wnucząt.

hu

