Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w dolinie 13:54, 26 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Hortki z czapkami ze śniegu
Ogród Basi i Romka 12:40, 26 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
I ostatnie, czekają aż sobie pójdę







Ciemiernik - Helleborus 12:39, 26 gru 2020

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 717
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
i aktualny po tygodniu




Co to jest za ciemiernik? ???
Ogród Basi i Romka 12:36, 26 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
I jeszcze trochę zimy i śniegu w tym roku, pewnie jedyny, bo po niedzieli ma być znowu ponura jesień







Ogród Basi i Romka 12:27, 26 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Biało, troszeczkę mroźno i słonecznie







Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 12:08, 26 gru 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
Wesołych Świąt dla wszystkich !!!

Ogród w dolinie 11:04, 26 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry



Ogród w dolinie 11:01, 26 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Dziś przyszła zima


Przebiśnieg - śnieżyczka (Galanthus nivalis) 10:38, 26 gru 2020

Dołączył: 26 gru 2020
Posty: 3
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 08:43, 26 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Witam Dorotka oglądałam. Chyba wcześniej się zaczął program nastawiłam budzik jak włączyłam program już był, ale najważniejsze zobaczyłam.

Ostatnie kadry



Dwa ogrody 00:18, 26 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry


słodkich snów


Dwa ogrody 00:12, 26 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
przymiarki


wioska na komodzie w pracowni też ma czerwone akcenty


Dwa ogrody 00:05, 26 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
minimalistyczne wianki tu i tam





Dwa ogrody 23:57, 25 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry

Dziewczyny, jak miło że zaglądacie
Łucjo, też ściskam
Asiu, zdrowia

na stajni, (fotka do wymiany, ale tylko taką miałam)

na kurniku

i w domku

Dwa ogrody 23:47, 25 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Gosiu, Ula, Zuzanno, Karolino, Jolu - dziękuję.
Joku - wycinane, stemplowane, podmalowywane, co tylko wyobraźnia podpowiadaOstatnio malowałam w wakacje martwą naturę, bo potrzebowałam powiesić trzecią ramkę do kompletu w poziomie, a była w pionie. Machnęłam cebulki
Sylwio, właściwie to nigdy jajek nie kupowałam

Czas pokazać parę migawek świątecznych. Choinka kolorowa, jak zwykle. I oczywiście na ostatnią chwilę coś tam podłubałam. Po eko-ozdobach w pracy zapragnęłam klasycznej czerwieni.
co nieco na zewnątrz







Dwa ogrody 23:18, 25 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Zdrowia, spokoju w ten świąteczny czas życzę wszystkim zaglądającym gościom
Za drzwiami do ogrodu... 23:13, 25 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Może jutro uda mi się am poodpisywać i pozaglądać do WAS
Za drzwiami do ogrodu... 23:09, 25 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Basiu, dziękuję za życzenia Niestety musiałam sobie odpuścić komputer na kilka dni...za dużo na głowie: trochę wnuki pod opieką, chora teściowa i nasze szwankujące kręgosłupy - to wszystko w trakcie przygotowań do świąt. A tu nie chciałam odpuścić dekoracji, własnoręcznych wypieków i dań które zaplanowałam. Lubię zadbać o świąteczną atmosferę dla "ducha",oka i żołądka A przygotowań więcej, bo te całe Święta w domu, a nie trochę "w gościach" Ale sprawia mi to radość i poczucie spełnienia, a że czasami dołączają jakieś trudy życiowe...no cóż na to nie mamy wpływu i jakoś trzeba dzielić czas!
Nawet nie zdążyłam wpaść tu wcześniej do Was z życzeniami. Ale święta jeszcze trwają więc życzę Wszystkim tu zaglądającym dużo spokoju, wiary w lepsze jutro, radości i Miłości która niech się rodzi w nas nie tylko w Święta!
Za drzwiami do ogrodu... 21:37, 25 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10944
Do góry
anpi napisał(a)

Resztki śniegu już stopniały i odsłonił niedokończone porządki. Wczoraj trochę nadrobiłam
Teraz muszę zająć się dekoracjami, jak ogarnę resztę
Takich w puszcze mam plan zrobić więcej , tą zrobiłam dla koleżanki



Wiesz Aniu, cudny ten kącik biało szary. I z tym delikatnym świecznikiem bardzo pięknie wyszło. Cieszą oczy takie malutkie detale, niewiele pracy wymagają a radość dają.
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 21:26, 25 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10944
Do góry
Mój stroik na stół świąteczny.

I jeszcze świece adwentowe.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies