Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 00:27, 21 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogród niezwykły w bieli.....ten biały kolor to jest kolor , który zawsze kojarzy mi się z Twoim ogrodem Aniu, bardzo do niego pasuje Jałowcom ta grzywka potem wstanie?


Grzywka chyba wstała, jeszcze sprawdzę

A biel...no cóż dużo jej było I czasami ta biel natury dopasowuje się do bieli mojej architektury
Raz wiosną przed Wielkanocą, kiedy kwitną drzewa:

I teraz(było)-też przed Świętami



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:29, 21 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Napia napisał(a)
Twój ogród w śniegu wygląda bajkowo

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:30, 21 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Rumianka napisał(a)
Wszędzie ośnieżone ogrody lub oszronione, a u mnie deszczowo...

Chwilowo...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:36, 21 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
inka74 napisał(a)
Ile śniegu u ciebie! Zazdroszczę. U mnie mocno na plusie.

Jak spadł śnieg to też zaraz było na plusie, był bardzo mokry. Ja akurat za nim bardzo nie tęsknię, ale czasami dla klimatu - może być, i zawsze to woda dla ogrodu i ochrona roślin przed mrozami, gdyby były
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
malgorzata_s... 17:44, 21 gru 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Też mieliśmy namiastkę zimy Pięknie wygląda ogród w bieli
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Dorota123 20:04, 21 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Śniezynka z rolek fajnie wyszła, a te gwiazdki z wałka rzeczywiście słabo widoczne. Myślę, że powinnaś mocniej wałek przycisnąć do ciasta.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 21:34, 25 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
anpi napisał(a)

Basiu, jeszcze aniołka planuję Wpisz sobie w wyszukiwarkę int,: "aniołek z rolek papieru", są różne pomysły.
Robiliśmy też całe stado reniferków, ale wnusia większość zabrała dla ciotecznego rodzeństwa i drugiej babci
Śnieżynkę kleiłam klejem na gorąco, bo magiczny tak szybko nie wysychał i słabiej trzyma. Do sówek- magicznego używałyśmy, bo nim mogła kleić wnuczka. Śnieżynkę w większości robiłam sama, wnuczka cięła rolkę na kółka


Aniu, i nam też udała się śnieżynka. I to nawet dwie. Robiłam je z wnusią, Jasiu nie za bardzo się garnął więc odpuściłam. Są u mnie zdjęcia.
Aniu, gratuluję 600-ki.
Zdrowia życzę na święta.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:37, 25 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
anpi napisał(a)

Resztki śniegu już stopniały i odsłonił niedokończone porządki. Wczoraj trochę nadrobiłam
Teraz muszę zająć się dekoracjami, jak ogarnę resztę
Takich w puszcze mam plan zrobić więcej , tą zrobiłam dla koleżanki



Wiesz Aniu, cudny ten kącik biało szary. I z tym delikatnym świecznikiem bardzo pięknie wyszło. Cieszą oczy takie malutkie detale, niewiele pracy wymagają a radość dają.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 23:09, 25 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Basiu, dziękuję za życzenia Niestety musiałam sobie odpuścić komputer na kilka dni...za dużo na głowie: trochę wnuki pod opieką, chora teściowa i nasze szwankujące kręgosłupy - to wszystko w trakcie przygotowań do świąt. A tu nie chciałam odpuścić dekoracji, własnoręcznych wypieków i dań które zaplanowałam. Lubię zadbać o świąteczną atmosferę dla "ducha",oka i żołądka A przygotowań więcej, bo te całe Święta w domu, a nie trochę "w gościach" Ale sprawia mi to radość i poczucie spełnienia, a że czasami dołączają jakieś trudy życiowe...no cóż na to nie mamy wpływu i jakoś trzeba dzielić czas!
Nawet nie zdążyłam wpaść tu wcześniej do Was z życzeniami. Ale święta jeszcze trwają więc życzę Wszystkim tu zaglądającym dużo spokoju, wiary w lepsze jutro, radości i Miłości która niech się rodzi w nas nie tylko w Święta!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:13, 25 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Może jutro uda mi się am poodpisywać i pozaglądać do WAS
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies