... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...
09:09, 21 lis 2020
No i zdjęcia mojego nieba są robione zwykłym telefonem, bez żadnych filtrów. Uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu, kocham przyrodę. Warto było przelać krew i pot dla tego wszystkiego .












Zima się zbliża