Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hankaandrus_44 08:59, 21 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191




Dekoracji na zimę w ogrodzie nie robię. Ogród sam się stroi w co chce. Czasami przywieje do niego kawałek folii,. czasami liście z miskantów gigantów od sąsiadki. A najczęściej szron zimowy. którego i tak nie podziwiam.

Teraz tylko podziwiam ostatnie resztki jesienne na skwerku, za chwilę zimowe sztormy i to wywieją. Życzę miłej niedzieli
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Piotr_ 18:55, 21 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Ty jeszcze w ogrodzie a ja już o dekoracjach zimowych myślę choć w ogrodzie roboty mam ale jestem zdania Roboty nie przerobisz , co dam radę zrobię co nie to wiosna też jest pozdrawiam
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
eda 22:36, 21 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Oj tak damy radę Hanusia ,Piotrze wiosną też chce się coś robić
Haniu będziemy przez zimę jak się uda w kolory się bawić po świętach zaraz ferie to może chwile oddechu będzie od lekcji to się pobawimy
buziam i macham

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 09:58, 22 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191
Przy deszczowej niedzieli zapraszam na słoneczne zdjątka. Oczywiście archiwalne.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 11:35, 22 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Tyle słońca przyda się w pochmurny i deszczowy dzień.

Przyjrzałam się uważniej - na ostatnim zdjęciu widać nowe pokolenie ranników. Kupiłam w ubiegłym roku kilka kwitnących okazów w doniczkach, posadziłam do ziemi. Ciekawa jestem czy zobaczę je wiosną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 18:33, 22 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Haniu, jaki mądry wierszyk i jaki życiowy...Anatarek z nową Hanią ho, ho...pięknie wyglądasz. Tak trzymaj, a wiosna już niebawem. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
BasiaLT 11:47, 23 lis 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Haniu ślicznie wyglądasz na nowym avatrku. U nas w weekend pierwszy szron. Niby to nic nadzwyczajnego ale nie tęsknię do zimy.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
eda 12:02, 23 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Przy deszczowej niedzieli zapraszam na słoneczne zdjątka. Oczywiście archiwalne.



Uwielbiam takie widoki dziękuję kochana
Miłego dnia
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Napia 21:37, 23 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wiele się u Ciebie Haniu dzieje nie nadążam, ale to pracy i zajęć za dużo a komputer kilka dni temu odmówił posłuszeństwa, a na telefonie pisać nie lubię za bardzo.

Lasy bukowe piękne i majestatyczne. Jeśli tylko pogoda pozwoli, w niedzielę ruszam do lasu Może jeszcze złapię trochę jesieni.

Kolorki słoneczne i wiosenne z Twojego ogródka lubię bardzo, szczególnie Twoje ranniki w zestawie z krokusami, ale większe wrażenie zrobił na mnie Twój ostatni wiersz. Za pogodę ducha, nostalgię i mądrość dziękuję.

I jeszcze na koniec - przywołam naszą rozmowę sprzed mniej więcej tygodnia - "siostrzeństwo" to słowo, które ma swoją wagę i jest mi bliskie. Co jednak mnie cieszy to fakt, że tu na forum spotykam mnóstwo ludzi, którzy są sobie życzliwi, pomagają sobie, nie hejtują i to jet po prostu piękne

Pozdrawiam Haniu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
hankaandrus_44 06:57, 24 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191
Agnieszko, dzięki za miłe słowa/. Warto się starać dla takiej opinii. Miłego dnia.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies