Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hankaandrus_44 12:18, 19 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Oby było lepiej, ale władza nie odpuszcza, a nawet zachowuje się, jakby się jej stan wojenny przypomniał.

Naród i tak jest w stanie wojny z covidem, więc takie potrząsanie paragrafami niczego nie zmieni, wręcz przeciwnie. Naród jest przygotowany na wszystko, co władza zaproponuje.

A ja na dzień dzisiejszy proponuję relaks - spacer z dala od wszystkiego, od władzy, od covida, oc domowych kwasów, od hałasu karetek, od tańców- łamańców z gwiazdami i bez. A gdzie? Oczywiście w plenerze niezamieszkałym.
Las, łąka, brzeg jeziora, kto ma brzeg morza. To nic , że pogoda niepewna. Kaptur, parasol każdy ma/chyba/. Rowertek, kijki, laseczka.... Do spotkania po spacerze...
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 13:14, 19 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu ale masz sliczny Avatrek

z meldunkow pogodowych to u nas pada , dobrze, ze mi sie udalo w ostatnich dniach troche porobic w ogrodzie, jeszcze tylko traw zwiazac i czekac na wiosne

pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
antracyt 13:26, 19 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Bukowe lasy okolic Koszalina jak miło je wspominam, szczególnie w połączeniu z wieżą na Górze Chełmskiej Sto lat tam nie byłam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
hankaandrus_44 16:30, 19 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Na samej górze też dawno nie byłam, wiosną chyba? Każdy ma jakieś ulubione zakątki do odwiedzin. My zaczynamy spacery od miejsca gdzie można postawić samochód, i nie spotkać wielu osób. Przeważnie od parkingu od strony Sianowa.

A Góra jesienią jest piękna





____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
yolka 21:37, 19 lis 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Haniu, świetny awatar
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
hankaandrus_44 08:16, 20 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Jolu, dziękuję.

Kochani, i znów piąteczek! Mnie tam wsio rybka, chcę pracuje, chcę leniuchuję, ale dla Was pracujących, każda wolna od obowiązków godzina o tej ciemnej porze, to same zyski. Niech Wam się uda pozamykać najpilniejsze sprawy w ogrodzie! Moje ogrodowanie już na finiszu, jeszcze tylko dalie przywieźć do chaty.



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 08:32, 20 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haniu, bardzo ładnie wyglądasz

miłego dnia i weekendu! Ech cudowne lasy
____________________
Mój nowy ogródek
eda 20:58, 20 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanusia zimnica się zaczyna brrrr ...poleciałam przykryć donice przed domem chciałam żeby jeszcze wytrzymały trochę ale zobaczymy

no własnie ja gapa fotkę zmieniłaś ooo pięknie koleżanko fiu fiu lubie na ciebie patrzec hanuś ...to tak jakbyśmy gadały tak jak wtedy u Dawida przy malowaniu desek
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Joku 22:04, 20 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12132
Haniu, pięknie się prezentujesz. No i czytam że jednak działkę udało się ogarnąć. Same dobre wieści od ciebie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 22:30, 20 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Edytko, Jolu, działka jest przygotowana, ale nie wypucowana. Liście na rabatach, chwasty na ścieżkach, tam się sypię, tu coś pęka. Ale tak to jest ze starym ogrodem i jeszcze starszą właścicielką.

Nie próbuję już szarżować, bo nie czas na to, skończyło się lato.

Jesienny czas w norki chowa żaby.
Za zakrętem jeż tupta pomiędzy kosmosy.
Czy pani jeszcze żyje? -pytają się baby.
Cóż, Na każdego czyhają jego własne losy.

Żyję, i żyć będę, i mam zamiar wrócić.
Jesienią zamknę na chwilę furteczkę.
Ogrodzie mój, Proszę się nie smucić,
Zimowy czas przecież nie trwa wiecznie.



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies