Te irysy też bardzo ładny. Po jednej sadzonce możesz mi wysłać. Takich ciemnych potrzebuję. Jeśli będą się rozrastać w takim tępie jak te moje błękitne to będzie super
Fascynujące te ważki U mnie dziś zakwitł jeden z tych nowych irysów. Syberyjskie też już całkiem całkiem.