Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:49, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Pierwsza truskawka. Ale była pyszna (moja połowa







Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:46, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Irysy











Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:44, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Kolejne śliwki to chyba Droplet





Ziemniaki wreszcie kiełkują









Fioletowe bo zimno…

Dla poturlania ziemniak z resztek z kompostu…. Bez komentarza



Rośnie na rabacie z irysami…
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:41, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Łąka się rozkręca











Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:38, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Śliwkowy rok?







I gruszki azjatyckie





Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 18:38, 23 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Moze jeszcze popryskam dzisiaj ?

Gościa mialam


Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:36, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry






Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:34, 23 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Hmmm… to jak sie nazywal twoj pierwszy ogrod ? Hmm ?


Kontonaogrod napisał(a)
Pomidory karłowe i selery posadziłam między nowymi małymi piwoniami bo tu ziemia lepsza






Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:33, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Powoli się rozkręcają

Któraś Itoh







Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:57, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry










Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:55, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Piwonie







Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:54, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
M kosi





Sarny uszkodziły dwa kolejne panele… szkoda mi bardziej zwierzaków niż paneli

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:53, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Pomidory karłowe i selery posadziłam między nowymi małymi piwoniami bo tu ziemia lepsza






Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:51, 23 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Pory i jarmuże w gruncie





A tu przed

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 17:39, 23 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1133
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dokończone ciecie klona. Chyba go wywalę i posadzę co innego.....





A jaki to klon?

Sylwia, ogrodową depresję wiosenną przechodzi każdy, z tą różnicą że albo krócej albo dłużej Ja wyplewiłam jedną rabatę i pieję z radości, a i tak 7 następnych czeka z czasem się tam zrobi, sezon dopiero się zaczyna
Poza tym nie porównuj się z innymi bo to nie ma sensu. Tak bogatego drzewo- i krzewostanu nikt nie ma albo nieliczni tutaj, więc ciesz się tym. W zeszłym roku już mówiłyśmy że drzewa i krzewy są atutem u Ciebie.
Masz coraz fajniejszą łąkę, lasek leśny i brzozowy, wolierę, warzywnik i fajne zakątki.
A bylinówki albo przetrwają albo nie, taki sprawdzian ogrodowy mają

Zazdroszczę Ci, że umiałaś obsadzić drzewami ogród, mi to kompletnie nie idzie.
U Polon 17:18, 23 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 1906
Do góry
Z roślinami na razie się rozkręcam i niewiele jest do pochwalenia się, to chociaż truskawy pokażę
Jak widać misja przygotowana na większy zbiór, więc ten …

Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 17:01, 23 maj 2025


Dołączył: 24 mar 2021
Posty: 1519
Do góry
Mój mlodociany dereń daje radę ❤️





Czosnki zaczynają finiszować.




Supertunie w dużych donicach czekają na pana Małżona i wykopanie dołków na gorze skarpy. Dołków, w które wstawię donice.
Plan jest taki, że kiedy przekwitną floksy szydlaste, w dół po skarpie będa spływać pędy ukwieconych supertunii. Tyle teoria. W praktyce to się zobaczy.



Truskawki



Idzie lato i tej wersji się trzymajmy. Pomimo temperatury w nocy ocierającej się w pobliżu cyferki zero na termometrach…
Ogrod nad bajorkiem 14:29, 23 maj 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13798
Do góry
Zakupilismy dzis deski do podcienia. We wtorek bedzie robione szklenie a potem zaraz męzaty kladzie dechy. Po zastanowieniu ostatecznie wzielismy deski zaimpregnowane cisnieniowo na kolor brązowy. Jest to sosna skandynawska. Mnie sie podoba. Cieszy tez, ze przekonałam meża, ze nie warto w naszym przypadku inwestowac w modrzewia, potem jeszcze go olejowac i znowu czekac az wyschna. Tu mam gotowe dechy juz zaimpregnowane i taniej. Od razu gotowe do ukladania. Ryfel mi nie przeszkadza bo i tak bede miec na nich dywan. Nie beda tez narazone na wilgoc.

Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 14:27, 23 maj 2025


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4280
Do góry
Piękne fiolety grają teraz na osiedlowej- kocimiętki



Ogród z plażą 13:43, 23 maj 2025


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Dziś czeka mnie mnóstwo pracy na ogrodzie.

Dziś kupiony buk purple fountain

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies