Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 13:28, 18 cze 2020


Dołączył: 27 sie 2015
Posty: 53
Do góry
Potrzebuję rady:
mam 5 hortensji Limelight i tydzień po posadzeniu liście 3 z nich robią się takie srebrne, blaknące mam nadzieje, że widać to na zdjęciach. Czy to normalne czy dopadła je jakaś choroba??
W Dolinie Muminków 13:24, 18 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Tymczasem w pracy pod biurkiem.....
Ogród pod lasem 13:15, 18 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9526
Do góry





Ogród pod lasem 13:13, 18 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9526
Do góry




Przedziwny Ogród 13:10, 18 cze 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
BASIA8 napisał(a)



Witaj Ale Masz pięknego tulipanowca. Długo jest w Twoim ogrodzie?



6-7 lat. W tym roku wyjątkowo miał dużo kwiatów.

Zdjęcia po ulewie. Teraz jest strasznie parno. Już zbliża się burza. Żeby tylko gradu nie było.










Ogród pod lasem 13:06, 18 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9526
Do góry
A na zachętę obrazki Deszczowe i piękne





Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 12:40, 18 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
popcorn napisał(a)
Sylwia fotka piwonii drzewiastych dla Ciebie


Nadal nie posadzone, nie znalazłam im miejsca haha

Fasola dobrze sobie radzi. Ale druga partia zastrajkowała i nie wykiełkowaław cale... I znowu ściółka z obornika buahaha


A jaki kolor ?
I dokąd trzeba zakopać ?
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:30, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
I dzisiejsze wycieczka do Zbycha
Oraz na pocztę, gdzie tydzień czekała na mnie przesyłka z seslerią od Sylwii

Pan od trawek dał mi w prezencie brzozę.
Wielopienną i nieregularną, jakiej szukałam od dłuższego czasu!
Patrzcie na ten pień - będzie można na nim siedzieć! Jak urośnie

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:26, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Czosnek Miami (chyba )

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:25, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Donicowo

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:23, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Podokienna i jeszcze raz lawenda

Ostatnie Krzyśki na rabacie.
I giga szałwia z giga zebrinusem

Zieleń, drewno i antracyt 12:22, 18 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Po liściach wygląda na "niemkę" - tryska zdrowiem.

A niech sobie będzie "niemką", nie mam uprzedzeń
Kolejna niezniszczalna niemiecka księżniczka. Lekko kiczowata z tym żarówiastym różem, ale za to zapylacze ją bardzo lubią

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:19, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Jeżówka Delicious Nougat

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:14, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Dolna rabata przy placyku przejmuje stery

W cieniu uśmiechniętego anioła 12:09, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Rosa 'Queen of Sweden' jest wymagająca. Gryzą ją gąsienniczki i robaki ścinają pąki. Wielka szkoda, że jednak musi być tu chemia. Przynajmniej u mnie.



Pergola dostanie jeszcze szary kolor i będzie przeciwwagą dla stojącego na przeciwko ogromnego lustra.



A lustro? Było naprawdę ciężko, ponieważ nie zrobiłam na nie wnęki. Zostało przyklejone i obrobione dookoła listwami i cementem. Mur również będzie jasnoszary.




Zastanawiam się czy puścić na niego jakiś rodzaj pnącza i co by to ewentualnie mogło być. Na pewno w moim ogrodzie brakuje koloru - to mój słaby punkt.
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:08, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:04, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Powoli wkracza lawenda.
I przy okazji kilka chwastów, które lubię i których nie usuwam

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:02, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Poranna skarpa.
Już bez czosnków.
Ostatnie sztuki na szczycie.
Stipa maluje piękne obrazki.


Ogród do odnowy 11:53, 18 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Agania napisał(a)
Fajne widoczki Gosiu, wiesz ten goździk to kartuzek, ale Ci napisałam i zrobiłam zamęt w głowie, cała ja
Ten goździk strzępiasty też fajny, gilenia zapisuje



Taki zamęt bywa bardzo owocny. Strzępiasty goździk to goździk pyszny - coraz bardziej mnie zachwyca. Pięknie pachnie i tworzy niezwykle ażurowe kępki.
A tu goździk kropkowany

W cieniu uśmiechniętego anioła 11:50, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Muszę się pochwalić, bo nie wytrzymam. Wznoszę budowle ogrodowe i coraz ciekawej wnętrze ogrodu wygląda. Cieszę się jak dziecko - no Właśnie, ten rok jest dla mnie jak Dzień Dziecka.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies