Dzisiaj też jest szczególny wieczór.. w Casa Gaudi na Gran Canarii rozkwitł "nocny" kaktus. Kiaty są OLBRZYMIE i PRZEPIĘKNE. Całusy dla Gabiego, który zapozował, żeby pokazać ogrom tych kwiatów...
Domyślam się, że odczuwasz dyskomfort z powodu kwitnienia traw.
Ogród koło domu pozwala na wyskoczenie choćby na kilkanaście minut, żeby coś tam podziubać.
Front mam już ogarnięty. Następne prace będą po skończeniu pierwszego kwitnienia przez róże. Trzeba będzie je przyciąć.
Za to wewnątrz ogrodu prac porządkowych (wycinanie tego, co przekwitło) z pewnością nie zabraknie.