W moim małym ogródeczku - Dorota
16:53, 14 cze 2020
Dziękuję 
Moje funkie zimują w donicach w ogrodzie, znoszę je w jedno miejsce i tak stoją do wiosny, aż mają ładne liście. Wtedy znajduję im miejscówki. Tych donic mam całkiem sporo, a to z braku dla nich stałego miejsca. W cieniu są dekoracyjne całe lato.
Tu pod hortensjami rosną w skrzyneczce funkie. Mam jeszcze w innych miejscach posadzone w skrzyneczki.
Tu na dole zdjęcia widać troszeczkę skrzyneczkę i donicę , a w nich srebrno szare funkie.
Moje funkie zimują w donicach w ogrodzie, znoszę je w jedno miejsce i tak stoją do wiosny, aż mają ładne liście. Wtedy znajduję im miejscówki. Tych donic mam całkiem sporo, a to z braku dla nich stałego miejsca. W cieniu są dekoracyjne całe lato.
Tu pod hortensjami rosną w skrzyneczce funkie. Mam jeszcze w innych miejscach posadzone w skrzyneczki.
Tu na dole zdjęcia widać troszeczkę skrzyneczkę i donicę , a w nich srebrno szare funkie.