Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 14:44, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
W innym miejscu jest niebieska.





Koniec.
Nadrobiłam zaległości obrazkowe. Chyba przesadziłam z ilością fotek. Obiecuję, że przez tydzień nic nie wrzucę od siebie z ogrodu Muszę u Was pospacerować, ale teraz obiadek czeka na zrobienie
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
inka74 15:47, 14 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Jest to bardzo odpowiednia ilość zdjęć bardzo lubię twój ogród o każdej porze roku. Ostatnio łapię się na tym, że bardzo ale to bardzo podoba mi się połączenie szarości z niebieskim i granatem lub kapką bordo czy takiego limonkowego.
U ciebie te niskie berberysy to Bagatelle? Czy może inna odmiana?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Iwonka 16:14, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Anitka napisał(a)




Zachwyt zostawiam nad każdym zakątkiem twojego ogrodu, a nad tym zdjęciem szczególnie Zieleń jest piękna...

Anitka napisał(a)

Z bylinowego koła i okolic miałam ochotę zacytować wszystkie zdjęcia, ale wybrałam tylko to jedno Gapię się jak twoja Kreska z otwartą buzią na bylinowy raj Tak wiem, że sunia pewnie gapi się na swoją pańcię strzelającą foty, ale miny mamy podobne
Wiesz, że ja chyba celowo tak brzydko podcięłam cupressinę i po macoszemu traktuję tę swoją nieszczęsną rabatę, bo coraz bardziej kusi mnie coś podobnego jak u ciebie. Jedna gwiazda na środku i bylinowy raj dookoła. Mam rok na przemyślenia, kolejnego remontu w tym raczej nie uciągnę

Zdjęcia z kręgu i okolic zapisuję w inspiracjach. Mnóstwo tu genialnych połączeń. Byliny pięknie się rozrosły, stanowią busz od którego trudno wzrok oderwać.
Buziaki, mam nadzieję, że ten kleszcz to nie ode mnie... obserwuj się przez najbliższe dwa tygodnie.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
isia33 18:39, 14 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Anitka napisał(a)
[img






Czy to jest dereń pagodowy? Ostatnio byłam z bratową na ogrodowych zakupach w szkółce w miejscowości Gaj pod Krakowem i przygarnęłam takiego jednego malutkiego. Polowałam na niego już jakiś czas, ale u mnie nie ma takich cudności. Teraz zastanawiam się czy trzeba jakoś go prowadzić.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Gosialuk 23:21, 14 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Anitko ogród masz taki spójny, przemyślany, teraz już wiem ile wiedzy na temat projektowania przyswoiłaś.
Jak chcesz rdest Red Dragon to służę sadzonką.
Zachwycił mnie zakątek paprociowy - piękny.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 00:33, 15 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
Anitko uwielbiam Twój ogród!!! Te piękne kompozycje kolorystyczne!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaBawaria 07:49, 15 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Uwielbiam do ciebie zagladac, bardzo podoba mi sie kolorystyka rabat.
____________________
Zapraszam na kawe
beta 10:11, 15 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
uczta dla oczu ten Twój ogród
pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
abiko 12:32, 15 cze 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
cały tasiemiec obejrzałam.. coraz więcej bylin u Ciebie się pojawia
Mamy tak zupełnie inne te ogrody.. niesamowite.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
koliber 06:54, 16 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
WIELKIE WOOOOOOOOOW.....
Nic więcej nie jestem w stanie z siebie wydusić
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies