biało czerwona i skojarzenie dzisiejszy odtrąbiony sukces - nasi zbudowali most pontonowy dla amerykańskich czołgów, żeby było ciekawiej przez jezioro bo znowu Wisła była górą , w ubiegłym roku stan wody za niski teraz wody zbyt dużo, totalne Grzeski, nie tego mnie uczono i nie tak szkoliłem swoich pontonierów strach się bać co by było gdyby.. to my ich czapkami..
Polinko, wskoczyłaś na wyższy poziom dojrzewania ogrodowego
Z przyjemnością Ci zaprezentuję, jarzmianka większa, odmiany nie pamiętam, może znajdę gdzieś w notatkach nazwę. To, co widać, to jest jedna sadzonka Ale biała nie jest, a Ty chyba takiej szukasz.
Będąc posiadaczka maturzysty przestalam ogarniać co słychać, ale dzielnie posadzilam zawartość taczki. Mialo wyjść hostowisko wyszly trzy
oto jedno z nich
GOSPODYNI dziękuję
Czerwcowy zbyt wiele jeszcze od majowego sie nie rozni, non stop leje wszystko rosnie
Kaluza idzie opornie bo do dyspozycji mamy tylko soboty a i to pogoda przeszkasza...
Na razie jest tak
Cudna jest i mocno Ci kwitnie i się rozrosła U mnie dopiero zaczyna ale też trochę pąkow ma, zauważyłam, że wolniej się rozrasta od innych. Luis Oddie pięknie pachnie na cały ogród. Piękne masz te róże Pozdrawiam
A taki wróbelek mi drepta po rabatach. Czasem wskoczy na gałęź drzewa ale głównie siedzi gdzieś koło tarasu i za bardzo się nas nie boi. Nie wiem czy to młody czy coś mu jest? Nie znam się za bardzo na ptaszkach ale rzadko wróble tak blisko były.