Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Nowa12 15:02, 10 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11112
Ładne masz te podpórki do annabelek. Kupione czy zrobione? .
Dowód na to, że podpórki do roślin nie muszą być brzydkie i do ukrycia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ania111 16:46, 11 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Dorota123 napisał(a)
LAGUNA I SWEET LAGUNA

Kiedy one urosną do rozmiaru róży Vivy?






Dorotka ,
Sliczne masz róże ,
jakie okazy ,

a co do rozmnażania ,
umówmy się 1 lipca na pobranie sadzonek ,
zonaczymy ,
może się coś uda ukorzenić
Róż nigdy nie za wiele
____________________
Ania Spelnione marzenie
danuta_szwajcer 18:18, 11 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
SOUVENIR DU DR JAMAIN bardzo mocny zapach






Cudna jest i mocno Ci kwitnie i się rozrosła U mnie dopiero zaczyna ale też trochę pąkow ma, zauważyłam, że wolniej się rozrasta od innych. Luis Oddie pięknie pachnie na cały ogród. Piękne masz te róże Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Dorota123 22:19, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Katkak napisał(a)
Iga ze mną ogląda i prosi żeby napisać: Pani Dorotko, bsrdzo podobają mi się Pani róże. Jak się skończy koronawirus to wtedy do nas przyjedź. Nasz dom ma kolor żółty.

No to załatwione
Bardzo dziękuję za tak miłe zaproszenie Igusiu. Na pewno znalazłabym Twój domek, mój też prawie żółty i ja Ciebie i Twoich rodziców zapraszam, tylko niech minie zagrożenie korona wirusem. W przyszłym tygodniu zrobię zdjęcia specjalnie dla Ciebie z taką bajkową scenerią, bo Ty jesteś takim małym słoneczkiem tu na forum ogrodowym i wiem że lubisz bajkowy świat. Będą Elfy i róże.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:26, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Katkak napisał(a)
Dorciu co róża to ładniejsza. Moje jeszcze nie kwitną, może poza dwiema. Ogród zachwyca. Nie może być inaczej
Z większości róż jestem zadowolona, w lipcu chcę spróbować przeszczepić niektóre. Zobaczymy co z tego wyniknie. U mnie tylko kilka kwitnie, ale jeszcze parę dni i wszystkie zakwitną. Dziękuję za miłe słowa.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:32, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ewsyg napisał(a)
U mnie już zaczęły kwitnienie róże, dobrze że deszcz padał to może nie upiecze ich tak szybko słoneczko.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:42, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
oliwka napisał(a)
Dorotko mnie nieustannie zachwyca twoja altana i jej otoczenie. Spokój bije z tego miejsca Luis Oddier- to roza o której dużo ostatnio słyszę. Kolor jest niesamowity, kwiat bardzo zgrabny pięknie wyglądają u ciebie kompozycje z naparstnicami i innymi swiecowymi roślinami. Podczytuje w różnych miejscach, że one mogą byc jednoroczne? Czy to prawda?

Dużo zdrowia i sił życzę w najbliższym czasie...
Nie spotkałam się z informacją o jednorocznych naparstnicach. Te naparstnice same mi się wysiały i przetrwały w tym gąszczu. Luis Odier kwitnie u mnie jako pierwsza, nio i ma bardzo mocny zapach. W lipcu spróbuję zaszczepić ją przy altanie na new dawn. Miło mi, że Ci się u mnie podoba



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:49, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)


Piekna jest!
Ja zachwyciłam się nią w ogrodzie " wszystkiego po trochu" dopytałam o nazwę i zamówiłam ją. Po deszczu opuściła w dół kwiaty, ona ma cienkie łodyżki, a ciężki i duży kwiat. Dziś dostała odpowiednią podpórkę.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:56, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KOla napisał(a)

Czym podsadzone sa te róże? Mam na myśli te białe drobne kwiatki.
W nóżkach tych róż rosną wieloletnie białe goździki i dziewanna.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 23:00, 12 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Przyszłam pozachwycać się różami, piwoniami i ostróżkami, które u Ciebie pięknie kwitną, a u mnie jeszcze w pąkach.
Bardzo mi miło i zapraszam częściej.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies